Cornetto bu yaz ilk adımı Murat Boz ile atıyor!

Aşkın ve gençliğin dondurması Cornetto, sevilen pop müzik sanatçısı Murat Boz ile yaptığı işbirliğini 9 Mayıs’ta gerçekleşen bir basın toplantısıyla duyurdu.

Aşkın ve gençliğin dondurması Cornetto, sevilen pop müzik sanatçısı Murat Boz ile yaptığı işbirliğini 9 Mayıs’ta gerçekleşen bir basın toplantısıyla duyurdu.

Aşkın ve gençliğin dondurması Cornetto, Türkiye'nin sevilen pop müzik sanatçısı Murat Boz ile yaptığı işbirliğini 9 Mayıs’ta Çırağan Kempinski'de gerçekleştirdiği bir basın toplantısıyla duyurdu. Sözleri Murat Boz ve Ümit Sayın, bestesi Murat Boz’a ait “Geç Olmadan” şarkısının klibi de ilk kez yayınlandı. Akyaka ve Göcek sahillerinde çekilen, Serdar Dönmez imzalı klip, renkli görüntüleriyle dikkat çekti. Cornetto’nun yeni reklam filminin de şarkısı olan “Geç Olmadan” misafirlerin büyük beğenisini topladı.

Cornetto’nun her yaz yaptığı sürpriz işbirliklerini ve şarkıları çok sevdiğini söyleyen Murat Boz, “Cornetto bana bu işbirliğini teklif ettiğinde büyük mutluluk duydum. Hayatta sadece geç kaldığım şeyler için pişman olur, bu yüzden hiçbir şeye geç kalmamak gerektiğine inanırım. Çünkü ne o pişmanlık ne de içinizi kemiren düşünceler asla bitmez. Geç kalmasam her şey farklı mı olurdu diye düşünür dururuz. İşte tam da bu nedenle Geç Olmadan diyeceğiz. Konu aşksa geç olmadan ilk adımı atmak lazım” dedi.

Geç Olmadan Şarkı Klibi

Reklam Künyesi
Reklamveren: Unilever/Cornetto
Reklamveren Temsilcisi: Toloy Tanrıdağlı, Elif Yıldırımcan, Revna Tever, Aslı Nigiz
Reklam Ajansı: MullenLowe İstanbul 
ECD: Berkay Özay
Yaratıcı Ekip: Nadir Aydın, Çağkan Yüksel, 
Müşteri İlişkileri: Ceyda Coşkun, Duygu Şener, Tais Berberyan
Stratejik Planlama: Koray Serin
Ajans Prodüktörü: Hülya Toptaş Efe
Yapım Şirketi: Depo Film
Yönetmen: Serdar Dönmez
Post-produksiyon: İmaj

Şarkı Künyesi
Söz:
Murat Boz, Ümit Sayın
Beste: Murat Boz
Aranje: Gürsel Çelik

 Anasayfa'ya Dön

YORUM YAZIN

Max. 255 karakter girebilirsiniz

Yorumunuz Alınıyor

Boş Yorum Gönderemezsiniz

YORUMLAR

Hiç Yorum Yok

BENZER HABERLER