Ogilvy İstanbul'a yeni Kreatif Direktör

Reklam dünyasının yakından tanıdığı Önder Bayraktar, profesyonel kariyerine Ogilvy İstanbul’da Kreatif Direktör olarak devam edecek.

Reklam dünyasının yakından tanıdığı Önder Bayraktar, profesyonel kariyerine Ogilvy İstanbul’da Kreatif Direktör olarak devam edecek.

Bugüne dek imza attığı pek çok çalışmasıyla reklam dünyasının ödüllü isimleri arasında yer alan Önder Bayraktar, profesyonel kariyerine Ogilvy İstanbul’da Kreatif Direktör olarak devam ediyor. Reklam kariyerinde 14 yılı geride bırakan Bayraktar, Ocak 2018 itibarıyla Ogilvy İstanbul Executive Kreatif Direktör Selim Ünlüsoy’un ekibine katıldı.

İstanbul Üniversitesi İktisat bölümünde lisans, Bahçeşehir Üniversitesi Pazarlama İletişimi ve Halkla İlişkiler bölümünde yüksek lisans eğitimi alan Bayraktar, 2004-2012 yılları arasında Grey İstanbul, ardından 2017 sonuna kadar TBWA İstanbul bünyesinde çalıştı. Bu süreçte Ülker, Nike, CarrefourSA, Beko, Selpak, Koton, BMW, Hürriyet, Atasay, Bingo, Türk Telekom, gittigidiyor gibi Türkiye’nin önde gelen markaları için reklam yazarlığı yaptı. Bayraktar, çalışmalarıyla Kırmızı, Kristal Elma, Effie, Golden Drum gibi ulusal ve uluslararası arenada birçok ödül kazandı.

 Anasayfa'ya Dön

YORUM YAZIN

Max. 255 karakter girebilirsiniz

Yorumunuz Alınıyor

Boş Yorum Gönderemezsiniz

YORUMLAR

Hiç Yorum Yok

BENZER HABERLER