Radyo çok özel bir geceyle sesini duyurdu

RİAK, Nielsen Araştırma Şirketi ve radyo ajansları iş birliğiyle, radyonun etkili bir mecra olduğuna reklamveren ve medya planlama ajansları nezdinde dikkat çekmek üzere renkli bir gece düzenledi.

RİAK, Nielsen Araştırma Şirketi ve radyo ajansları iş birliğiyle, radyonun etkili bir mecra olduğuna reklamveren ve medya planlama ajansları nezdinde dikkat çekmek üzere renkli bir gece düzenledi.

Radyo, gelişen teknolojiye entegre olarak, gerek cep telefonlarından  gerekse de diğer dijital platformlardan güçlü bir şekilde hayatımızda yer almaya devam ediyor. Bu güçlü mecra, gelecekte de herkes için vazgeçilmez olacağını gösteriyor. RİAK (Radyo Dinleme Hizmetleri Organizasyon, Tanıtım ve Yayıncılık Anonim Şirketi), Nielsen Araştırma Şirketi ve radyo ajansları iş birliğiyle, radyonun etkili bir mecra olduğuna reklamveren ve medya planlama ajansları nezdinde dikkat çekmek üzere renkli bir gece düzenledi.  “Sesin Gücüne Kulak Ver” sloganı ile 7 Şubat 2018 Çarşamba günü, Raffles- Zorlu Center’da gerçekleşen gece, yoğun katılım gördü ve radyo programcılarının mini söyleşilerine/performanslarına sahne oldu.     

“Sesin Gücüne Kulak Ver” organizasyonu, ajanslar, radyo yayıncısı kuruluşların sahipleri ve üst düzey yöneticileri ile birlikte tüm sektör paydaşlarını ilk kez bir araya getirdi. Gecenin sunuculuğunu ve moderatörlüğünü başarılı Sunucu Burcu Esmersoy gerçekleştirdi. Açılış konuşmasını ise RİAK Başkanı İlhan Uzundurukan yaptı. Ardından kürsüye gelen Reklamverenler Derneği Başkanı Ahmet Pura, konuklara seslendi. Reklamcılar Derneği Başkanı Nil Bağcıoğlu ve RATEM (Radyo Televizyon Yayıncıları Meslek Birliği) Başkanı Yusuf Gürsoy’un da konuşma yaptığı organizasyonda Nielsen Medya Türkiye Genel Müdürü ve   Orta Avrupa İş Geliştirme Direktörü Erdem Tolon, radyo mecrasının ülkemizdeki durumunu dünya örnekleri ile birlikte ortaya koyan araştırmanın sonuçlarını bir sunumla açıkladı.

Ünlü radyo programcıları Danilo Zanna ve Pascal Nouma, Fatih Yıldırım, Cem Arslan, Mesut Süre, Polat Labar, Nihat Sırdar ve Zeki Kayahan Coşkun’un sahne performanslarıyla damga vurduğu gece, beğenilen Sanatçı Işın Karaca’nın verdiği konserle sona erdi.

 Anasayfa'ya Dön

YORUM YAZIN

Max. 255 karakter girebilirsiniz

Yorumunuz Alınıyor

Boş Yorum Gönderemezsiniz

YORUMLAR

Hiç Yorum Yok

BENZER HABERLER