The Brand Age'de bu ay neler var?

The Brand Age'in Haziran sayısı yayında! Turkcell Dergilik ve Türk Telekom e-dergi'den de ücretsiz okuyabilirsiniz.

The Brand Age'in Haziran sayısı yayında! Turkcell Dergilik ve Türk Telekom e-dergi'den de ücretsiz okuyabilirsiniz.


Temmuz sayımız dolu dolu içeriği ve keyifli söyleşileriyle raflarda! Aynı zamanda tüm içeriği Turkcell Dergilik ve Türk Telekom e-dergi'den de ücretsiz okuyabilirsiniz. 


Kapak Konusu: Yöneticilerin Sosyal Medya Performansı

Sosyal medya kullanıcıları dijital dünyada yer alsın veya almasın, yöneticileri bireysel olarak değil, markalarıyla bir bütün halinde değerlendiriyor. Çünkü tüketiciler şirketleri yöneticileriyle tanıdıkları için, yöneticinin olumsuz davranış ve tutumlarının cezasını da şirkete yüklüyor.

Adba International, The Brand Age dergisi için sosyal medya kullanıcılarının yöneticileri ve yönettikleri markaları nasıl değerlendirdiğini ortaya koyan ‘’Yöneticilerin Sosyal Medya Performansı’’ raporunun ikincisini gerçekleştirdi. Hem hazırladığımız analiz hem de daha öncesinde bu konuda yapılan çalışmaların tümü yöneticilerin markayı ve şirketi direkt olarak etkilediğini kanıtlar nitelikte.
Markanın Yüzü: Dilan Çiçek Deniz 

Avon'un İlk Göz Ağrısı


Avon Türkiye, ülkemizde faaliyete geçtiğinden beri tüm reklam filmlerinde global isimlerle ilerliyordu. Ancak marka geçtiğimiz mart ayı itibariyle ilk kez ülkemizden, diğer bir deyişle bizden biri olan Dilan Çiçek Deniz’i marka yüzü yaptı.Özel Röportaj: Burak Akın

Hamburger Satmanın Teknolojik Hali

TAB Gıda, bünyesinde yer alan Burger King, Sbarro, Popeyes gibi lider markalarla, geleneksel bir gıda iletişimi sürdürmektense dijital dönüşümü benimseyerek hem satış performansını artırıyor hem de markasını kitlesine uygun olarak pazarlıyor.
Özel Röportaj: 
Star of Bosphorus

Dijital Geleceğimiz Koruma Altında!

Türkiye’de ve Orta Doğu’da faaliyet gösteren teknoloji grubu NGN, Türkiye’nin ve şirketlerin datasını koruyacak olan Star of Bosphorus Veri Merkezi’ni hayata geçirdi. Hem bu büyük projenin hem de Ece Sukan'ın rol aldığı reklam filminin detaylarını NGN Pazarlama Direktörü Seçil Koçoğlu ve Rabarba Reklam Ajansı’nın Kreatif Direktörü Pemra Ataç Atıçkan’dan dinledik.
Haber: Brand Finance

En Değerli 100 Markamız Bir Ayakkabı Etmiyor!

Evet, başlık üzücü gelmiş olabilir ancak ne yazık ki gerçek bu. Brand Finance marka değerlendirme kuruluşunun açıkladığı Türkiye’nin en değerli markaları verilerine göre ülkemizin en değerli 100 markası, bir Nike etmiyor!
Araştırma: Direksiyonları Bırakmaya Hazır Mıyız?

Ipsos’un gerçekleştirdiği Global @dvisor Araştırmasına göre sürücüsüz araçlar konusunda tüketicilerin kafası karışık. Sürücüsüz araçların sürüş deneyimini daha kolay hale getireceği düşünülüyor ancak hala tam anlamıyla güvenilemiyor.
Marka Derbileri - 10: Pepsi vs. Coca- Cola

Aynı sektörün önde gelen markalarının, dijital dünyadaki performansını analiz ederek karşılaştırdığımız serinin bu ayki konukları, dondurma dünyasının biri global diğeri yerli rakipleri Algida ve Panda!

 Anasayfa'ya Dön

YORUM YAZIN

Max. 255 karakter girebilirsiniz

Yorumunuz Alınıyor

Boş Yorum Gönderemezsiniz

YORUMLAR

Hiç Yorum Yok

BENZER HABERLER