37. Grafik Tasarım Sergisi, 9 Kasım'da Karaköy'de

​Grafik Tasarımcılar Meslek Kuruluşu'nun 37.'sini düzenleyeceği Grafik Tasarım Sergisi, bu yıl Karaköy TMMOB Mimarlar Odası'nda yapılacak.

​Grafik Tasarımcılar Meslek Kuruluşu'nun 37.'sini düzenleyeceği Grafik Tasarım Sergisi, bu yıl Karaköy TMMOB Mimarlar Odası'nda yapılacak.

Grafik Tasarımcılar Meslek Kuruluşu (GMK) tarafından her yıl düzenlenen ve grafik tasarımı ödüllendiren Grafik Tasarım Sergisi bu sene 9 Kasım 2018’de açılacak. Son bir yıl içerisinde üretilmiş grafik tasarım çalışmalarının arasından en iyileri ödüllendiriliyor ve sergide yer alıyor. Sergi ve ödül töreni konseptlerinin iç içe geçtiği organizasyonla sergilenen her ser aynı zamanda ödüle de layık görülmüş oluyor. Bu sayede de pek çok grafik tasarımcıya görünürlük kazandırılıyor.


161 Tasarımcı, 427 Çalışma 

Bu yıl 37. kez düzenlenecek olan Grafik Tasarım Sergisi, 9 Kasım 2018’de açılacak ve 18 Kasım’a kadar ziyaret edilebilecek. Karaköy’de TMMOB Mimarlar Odası İstanbul Büyükkent Şubesi ev sahipliğinde gerçekleşecek olan serginin açılış gecesinde ödül töreni de gerçekleşecek. Bu sene sergiye 161 tasarımcı, 427 tasarımla yer alıyor. Afiş tasarımından yazı karakteri tasarımına, illüstrasyondan mobil uygulama tasarımına kadar geniş bir yelpazede grafik tasarımı kucaklayan sergi öğrenci projelerine de kucak açıyor. 9 Kasım’da toplamda 28 kategori ödülü ve 9 özel ödül sahipleriyle buluşacak.

37. Grafik Tasarım Sergisi

9-18 Kasım 2018

Açılış ve Kokteyl: 9 Kasım, 18:00

Ödül Töreni: 19:30


Kaynak: www.bigumigu.com

 Anasayfa'ya Dön

YORUM YAZIN

Max. 255 karakter girebilirsiniz

Yorumunuz Alınıyor

Boş Yorum Gönderemezsiniz

YORUMLAR

Hiç Yorum Yok

BENZER HABERLER