4. Kurumsal İletişim ve İtibar Yönetimi Zirvesi katılımcılarını bekliyor

Pazarlama ve iletişim sektörlerinin önde gelen isimleri Boğaziçi Üniversitesi Kurumsal İletişim ve İtibar Yönetimi Zirvesi’nde bir araya geliyor.

Pazarlama ve iletişim sektörlerinin önde gelen isimleri Boğaziçi Üniversitesi Kurumsal İletişim ve İtibar Yönetimi Zirvesi’nde bir araya geliyor.

Boğaziçi Üniversitesi, şirketlerin ve kurumların dijital çağda itibarlarını korumak ve rekabette nasıl öne çıkacaklarını tartışmak amacıyla farklı sektörlerden profesyonelleri Boğaziçi Üniversitesi Kurumsal İletişim ve İtibar Yönetimi Zirvesi’nde bir araya getiriyor.

Kurumsal itibarın temelleri ve liderin rolü, Türkiye’de itibarın kaynağı, iç iletişimde, toplumda ve medyada itibar gibi kavramlar, pazarlama ve iletişim sektörlerinin önde gelen isimleri tarafından ele alınacak.

Zirvenin açılış programında ise JTI Türkiye Kurumsal İlişkiler Direktörü Mehmet Ateş, Yapı Kredi Kurumsal İlişkiler Direktörü Arda Öztaşkın, Unilever Yönetim Kurulu Üyesi ve Sürdürülebilir İş ve İletişim Direktörü Ebru Şenel Erim, PepsiCo Türkiye ve Büyük Balkanlar Kurumsal İletişim Kıdemli Direktörü Esra İren ve Nestle Pazarlama ve Kurumsal İletişim Direktörü Zeynep Sungu yer alacak.

Boğaziçi Üniversitesi Kurumsal İletişim ve İtibar Yönetimi Zirvesi 5 Aralık 2019, Perşembe günü Albert Long Hall’de düzenlenecek.

 Anasayfa'ya Dön

YORUM YAZIN

Max. 255 karakter girebilirsiniz

Yorumunuz Alınıyor

Boş Yorum Gönderemezsiniz

YORUMLAR

Hiç Yorum Yok

BENZER HABERLER