83 milyonun gücüne inanıyoruz

VakıfBank, 66. yaşına özel, yeni yüzü Bülent İnal'ın yer aldığı

VakıfBank, 66. yaşına özel, yeni yüzü Bülent İnal'ın yer aldığı "83 milyonun varsa" reklam filmini yayınladı.


Bu yıl 66. kuruluş yıl dönümünü kutlayan VakıfBank’ın yeni reklam filmi yayına girdi. Filmde, VakıfBank’ın beslendiği vakıf kültürünün mirasçısı olduğuna, geçmişten aldığı değerleri geleceğe taşırken toplumun her kesimine nefes olmayı amaçladığına dikkat çekiliyor.

Filmde, sevilen oyuncu ve seslendirme sanatçısı Bülent İnal, VakıfBank’ın yeni reklam yüzü olarak yer alıyor. İnal, önümüzdeki dönemde VakıfBank’ın sesli ve görüntülü tüm iletişim çalışmalarında VakıfBank’ın yüzü ve sesi olmaya devam edecek.

Çekimleri 4 gün süren reklam filmde birçok mekan kullanıldı. İstanbul Avrupa yakasındaki yüksek plazalarda ve iş merkezlerinde başlayan çekimler, Bursa’nın bereketli topraklarına taşındı. İstanbul Havalimanı, Osmangazi Köprüsü ve Üsküdar Millet Kütüphanesi de yer aldığı filmde Bankanın finans sektöründeki yenilikçi ürünlerin yanı sıra spora verdiği büyük desteği de vurgulamak amacıyla VakıfBank Spor Sarayı’nda da çekimler yapıldı. Çekimler, 150’ye yakın görevli ile pandemi sürecine uygun tedbirler gözetilerek tamamlandı.

Reklam Ajansı:
Reklamveren: VakıfBank
Reklamveren Yetkilisi: Ferkan Merdan(Genel Müdür Yardımcısı),Gönül Göral Öztürk, Zahid Tandoğan
Reklam Ajansı: Papillon İstanbul, Yunus Becit (Başkan)/Fatih Öztürk (Genel Müdür)
Yaratıcı Ekip: Anıl İslam (Yaratıcı Yönetmen), Zafer Çaltekin, Salih Küçük, İlkay Saltık, Haydar Öztürk, Ömer Siber, Mehmet Özkan, Berkay Tanır
Marka Direktörü: Serpil Neslihan Tüdeş
Marka Yöneticisi: Dila Oş
Yapım Şirketi: Kala Film
Yönetmen: Hakan Yonat
Müzik: MCE Production & Jingles
Medya Ajansı: Native

 Anasayfa'ya Dön

YORUM YAZIN

Max. 255 karakter girebilirsiniz

Yorumunuz Alınıyor

Boş Yorum Gönderemezsiniz

YORUMLAR

Hiç Yorum Yok

BENZER HABERLER