ACE OF M.I.C.E. Awards Etkinlik ve Toplantı Ödülleri, 7. yaşında sektörün en iyilerini belirleyecek

ACE of M.I.C.E. Awards, Mart 2019 tarihinde Turizm Medya Grubu(TMG) organizasyonunda Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı'nda gerçekleşecek seremonide yedinci kez MICE'ın aslarını belirleyecek.

ACE of M.I.C.E. Awards, Mart 2019 tarihinde Turizm Medya Grubu(TMG) organizasyonunda Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı'nda gerçekleşecek seremonide yedinci kez MICE'ın aslarını belirleyecek

ACE of M.I.C.E. Awards Etkinlik ve Toplantı Ödülleri kapsamında firmalar; Etkinlikler, Etkinlik/Toplantı Yönetim Firmaları olmak üzere 2 ana başlık ve 20 ayrı dalda ödüle başvurabilecekler. Başvurular, 1 Ekim itibariyle başladı ve son tarih olarak belirlenen 19 Kasım 2018’e  kadar www.miceodulleri.com websitesi üzerinden açık kalmaya devam edecek. ACE of M.I.C.E. Awards Etkinlik ve Toplantı Ödüllerine sadece belirlenen kriterlere uygun olan başvurular kabul edilecek.

Şeffaf Oyalama Esası

Başvurular ilk aşamada miceodulleri.com web sitesinin online sistemi üzerinden, kurumsal firmalar ve sektör profesyonellerinden oluşan 70 kişilik jüri heyeti tarafından oylanacak. Gerçekleşen ilk elemeler sonrasında, her dalda belirlenen 3 aday, noter huzurunda jüri heyetine sunumlarını gerçekleştirecek. Yapılan sunumlar ve oylamalar sonrasında belirlenen kazananlar, görkemli törende kırmızı halı seremonisi, kokteyl-prolonge ve büyüleyici sahne şovları eşliğinde açıklanıyor olacak.

70 kişilik jüri heyetinin, 200’e yakın firmayı 20 kategoride online olarak oylamasından sonra, her bir kategoride en yüksek oyu alarak finale kalan 3 finalist firma, 1 gün süren Jüri ve Finalist Toplantı’sında, noter huzurunda canlı olarak sunumunu gerçekleştirir.  Toplamda 60 finalist firmanın temsilcilerinin , kurumsal şirketler, dernekler ve otellerin üst düzey yöneticilerinden oluşan jüri ve basının dahil olduğu MICE sektöründen 370 kişinin bir araya gelmesiyle yoğun bir network sağlanır.En iyi Etkinlik,  En İyi Uyarlama Etkinlik, En iyi Lansman Etkinliği, En İyi Spor Etkinliği, En İyi Gerilla Etkinliği, En İyi Davet Etkinliği, En İyi AVM Etkinliği, En İyi Incentive Etkinliği, En İyi Festival, En İyi Belediye Festivali,  En İyi Konser, En İyi Roadshow, En İyi Etkinlik Teknolojisi, En İyi Sosyal Sorumluluk Projesi, En İyi Etkinlik Prodüksiyonu, En İyi Etkinlik/Toplantı Yönetim Firması, En İyi Çıkış Yapan Etkinlik/Toplantı Yönetimi Firması, En İyi Incentive Firması kategorilerinin bulunduğu ACE of M.I.C.E. Awards Etkinlik ve Toplantı Ödülleri, Mart 2019'da Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı'nda sahiplerini bulacak.

 Anasayfa'ya Dön

YORUM YAZIN

Max. 255 karakter girebilirsiniz

Yorumunuz Alınıyor

Boş Yorum Gönderemezsiniz

YORUMLAR

Hiç Yorum Yok

BENZER HABERLER