Adjust Global’in Türkiye ofisine 2 yeni atama

 Adjust, Türkiye’deki ofisinde görev almak üzere, Ozan Can Şişman ve Tuna Gürel ile anlaştı.

Adjust, Türkiye’deki ofisinde görev almak üzere, Ozan Can Şişman ve Tuna Gürel ile anlaştı.


Mobil Uygulama Yönetimi, Ölçümlemesi, Sahtecilik Önleme ve Siber Güvenlik alanlarında hizmet veren Adjust, Türkiye’deki ofisinde görev almak üzere, Ozan Can Şişman ve Tuna Gürel ile anlaştı.

2012 yılında Sabancı Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümü’nden mezun olan Ozan Can Şişman, Adjust’taki görevi öncesi Digitouch ve Adcolony’e bağlı Opera Response ekibinin kurucu ortaklığını yaptı. sonrasında Unboxed Agency’de yönetici ortaklık yapan Ozan Can Şişman, Adjust’ta Türkiye ve Orta Doğu’dan Sorumlu İş Ortakları Müdürü olarak görev yapacak.

2008 yılında Galatasaray Üniversitesi İktisat bölümünden mezun olan Tuna Gürel ise Adjust’tan önce sırasıyla, Publik, Nokta, StarTV-PuhuTV ve Disney-Fox Networks Group şirketlerinde yöneticilik yaptı. Halen dönemsel olarak IAB eğitimlerinde gönüllü olarak sertifika eğitimleri veren Tuna Gürel, Adjust Türkiye’de Satış Müdürü olarak görev yapacak.

Avrupa’nın bugüne kadar gördüğü en büyük fonlama olan, 230 Milyon Dolarlık yatırım aldık.

Adjust Ortadoğu, Afrika, Türkiye, Güney Avrupa ve Benelüks Bölge Müdürü Ender Özcan, yeni atamalarla ilgili şu sözleri aktardı: “İstanbul ofisimizi Ortadoğu ve Afrika ülkelerini tek bir merkezden yönetmek için 6 yıl önce kurduk. Kuruluşumuzun ilk gününden beri ekibimiz, medya ajansı ve reklam partnerlerimizle işbirliği içerisinde, mobil uygulama ekosistemini ölçeklendirmek adına yoğun bir biçimde çalışıyor.

Türkiye bugün, mobil uygulama pazarında Avrupa, Amerika ve dünyanın geri kalanı için örnek teşkil eden bir altyapıya sahip ve en önemlisi ürettiği teknolojik içeriği yurt dışına ihraç eden bir konuma geldi. Bu denli önemli bir pazarda reklam verenlerimizi daha iyi desteleyebilmek adına, ekibimizi bir sene içerisinde üç kat büyüttük ve sektöre yatırım yapmaya devam ediyoruz. Bu adımlarımız hem bölge hem de globaldeki büyümemizde önemli rol oynuyor. Adjust olarak geçtiğimiz sene iki yeni şirket satın alımı yaptık; Acquired.io ve Unbotify. Bunun yanında Haziran ayında, Avrupa’nın bugüne kadar gördüğü en büyük fonlama olan, 230 Milyon Dolarlık yatırım aldık. Adjust şuan 16 ülkede 450 çalışanı ile sektöre katkı sağlamaya devam ediyor.”
 Anasayfa'ya Dön

YORUM YAZIN

Max. 255 karakter girebilirsiniz

Yorumunuz Alınıyor

Boş Yorum Gönderemezsiniz

YORUMLAR

Hiç Yorum Yok

BENZER HABERLER