29 Mart

Albaraka Türk, yenilenen ve güçlenen dijital bankacılık hizmetleriyle, müşterilerine sağladığı kolaylığı anlatmak adına yepyeni bir reklam kampanyasıyla ekranlarda.

Albaraka Türk, yenilenen ve güçlenen dijital bankacılık hizmetleriyle, müşterilerine sağladığı kolaylığı anlatmak adına yepyeni bir reklam kampanyasıyla ekranlarda.

Hakan Bilgin ve Serkan Şenalp'in 'Değer Katan İkili' olarak başrollerini paylaştığı reklam kampanyası, polisiye ve mizahı bir araya getirip, Albaraka Türk müşterilerine sunulan kolaylıklar ve ayrıcalıkları etkili bir şekilde anlatıyor.

Hakan Bilgin, değerlerini sahiplenen, geleneksel bir banka şubesi müdürünü canlandırırken, Serkan Şenalp teknolojik, atik ve tezcanlı bir banka çalışanını canlandırıyor. Türkiye'nin farklı noktalarında, 6 gün süren reklam filminin yönetmen koltuğunda ise Hazım Başaran oturuyor. Aksiyonu bol filmin görüntü yönetmeni ise Taken, Taxi gibi aksiyon filmlerinin de görüntü yönetmenliğini yapan Romain Lacourbas. Filmin tüm aksiyon sahnelerinde ise Hakan Bilgin ve Serkan Şenalp bizzat yer aldılar.

 

Reklam Künyesi

Reklamveren: Albaraka Türk

Reklamveren Yetkilileri: Hasan Altundağ, Burak Yedek, Ümit Yavuz, Talha Erdoğan, Cankat Akman

Kreatif Ajans: Puck Global

Ajans Başkanı ve Kreatif Direktör: Haluk Erkmen

Ajans Başkan Yardımcısı/ Müşteri İlişkileri: Celil Kaya

Kreatif Ekip: Alper Karan, Burak Evlice, Erdi İpek, Mert Kalabalık, Ecem Orhan, Burak Hüllagü, Eda Salgın, Ümit Öter

Müşteri İlişkileri: Esra Lobut, Emine Elif Özkür

Prodüksiyon Şirketi: FilmMuni

Yönetmen: Hazım Başaran

Görüntü Yönetmeni: Romain Lacourbas

 Videolara Dön

YORUM YAZIN

Max. 255 karakter girebilirsiniz

Yorumunuz Alınıyor

Boş Yorum Gönderemezsiniz

YORUMLAR

Hiç Yorum Yok