Altın Küre Ödülleri’nin en iyi yapımları Digiturk’te

Türkiye’nin lider dijital platformu Digiturk kanallarında yayınlanan dizi ve filmler toplam 18 Altın Küre ödülünü kazandı.

Türkiye’nin lider dijital platformu Digiturk kanallarında yayınlanan dizi ve filmler toplam 18 Altın Küre ödülünü kazandı.

Digiturk beIN SERIES DRAMA kanalında yayınlanan Nicole Kidman'ın başrolde yer aldığı ve 'Big Little Lies' dizisi 4 ödül alırken, Digiturk beIN SERIES VICE kanalında yayınlanan, ‘Fargo’ dizisi başrol oyuncusu Ewan McGregor ile ‘En İyi Erkek Oyuncu’ ödülünün sahibi oldu.

Sinema ve televizyon dünyasının merakla beklediği 75. Altın Küre Ödülleri, orijinal adı ile 'Golden Globe' ödülleri 8 Ocak’ta Beverly Hills’te düzenlenen görkemli törenle sahiplerini buldu. Oscar Ödülleri’nin habercisi sayılan Altın Küre Ödüllerinde, Türkiye’nin lider dijital platformu Digiturk’te yayınlanan dizi ve filmler 18 Altın Küre ödülüne sahip oldu. 

Tüm dünyada sevilen film ve dizileri üyeleri ile buluşturan Digiturk’ün yayınladığı filmler 13 kategoride, diziler ile ise 5 kategoride toplam 18 ödül kazandı. Bu ödüllü yapımlar Digiturk ekranlarında izleyicilerle buluşacak. 

Digiturk beIN SERIES DRAMA kanalında yayınlanan Nicole Kidman'ın başrolde yer aldığı ve 'Big Little Lies' dizisi 4 ödülle Altın Küre’nin ikinci galibi oldu. ‘Big Little Lies’ ile ‘En İyi Kadın Oyuncu’ ödülünü Nicole Kidman alırken, ‘En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu’ ödülünü Alexander Skarsgard ve ‘En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu’ ödülünü ise sevilen oyuncu Laura Dern aldı. Digiturk beIN SERIES VICE kanalında yayınlanan, Cohen kardeşlerin aynı isimli 1996 yapımı filminden esinlenerek çekilen, ‘Fargo’ dizisi başrol oyuncusu Ewan McGregor ile ‘En İyi Erkek Oyuncu’ ödülünün sahibi oldu.

Gecenin en çok konuşulan 2 filmi ise Digiturk Box Office kanalında yayınlanan ‘Three Billboards Outside Ebbing, Missouri’ ve ‘The Shape of Water’ filmleri oldu. ‘Three Billboards Outside Ebbing, Missouri’, ‘En İyi Sinema Filmi’ dahil toplam 4 dalda Altın Küre ödülü alırken, Meksikalı film yönetmeni Guillermo del Toro'nun ‘The Shape of Water’ filmi ‘En İyi Yönetmen’ dahil 3 dalda Altın Küre ödülü kazandı. Ön plana çıkan filmler arasında Greta Gerwig'in yönettiği ‘Lady Bird’ filmi de 2 ödül kazandı. 

Vizyon sonrası Digiturk’te yayınlanacak Coco Filmi ‘En İyi Animasyon Filmi’ ödülünü alırken, Fatih Akın'ın Almanya/Fransa ortak yapımı filmi ‘In The Fade’, ‘Yabancı Dilde En İyi Film’ ödülün sahibi oldu. Digiturk’de yayınlanan ve Darkest Hour'da Winston Churchill'i canlandıran Gary Oldman ‘En İyi Aktör’ ödülünü aldı. Digiturk yayınlanan “The Disaster Artist” filmi ise James Franco’nujn performansı ile ‘En İyi Aktör, Müzikal veya Komedi’ ödülüne layık görüldü.

 Anasayfa'ya Dön

YORUM YAZIN

Max. 255 karakter girebilirsiniz

Yorumunuz Alınıyor

Boş Yorum Gönderemezsiniz

YORUMLAR

Hiç Yorum Yok

BENZER HABERLER