Altınyıldız Classics' in Burak Özçivit ile çektiği yeni reklam filmi yayında

Altınyıldız Classics, güçlü koleksiyonu ve Türkiye’nin en sevilen aktörlerinden Burak Özçivit ile çekimlerini gerçekleştirdiği, Sonbahar-Kış 2018-2019 Koleksiyonu reklam filmini yayınladı.

Altınyıldız Classics, güçlü koleksiyonu ve Türkiye’nin en sevilen aktörlerinden Burak Özçivit ile çekimlerini gerçekleştirdiği, Sonbahar-Kış 2018-2019 Koleksiyonu reklam filmini yayınladı.

 Altınyıldız Classics, güçlü koleksiyonu ve Türkiye’nin en sevilen aktörlerinden Burak Özçivit ile çekimlerini gerçekleştirdiği, Sonbahar-Kış 2018-2019 Koleksiyonu reklam filmini yayınladı.

Çekimleri Şile’de gerçekleşen reklam filminde, beğenilen aktör Altınyıldız Classics’in IRONY ismini verdiği koleksiyonundan tamamen hafiflemiş, kumaştaki kaliteyi dikişteki ustalıkla buluşturan takımlar ile karşımıza çıkıyor.

‘’Senin ışığın yeter’’ cümlesini hafızalarımıza kazıyan ve benzerlerinden sıyrılan reklam filmi için Burak Özçivit ‘’Altınyıldız Classics’in Sonbahar-Kış Koleksiyonu reklam filmi çekimlerini Şile’de gerçekleştirdik. Doğası ve ruhunu çok sevdiğim bir mekanda, Altınyıldız Classics’in yeni sezon koleksiyonundan beni en çok yansıttığına inandığım takımlar ile kamera karşısına geçtim.” görüşlerine yer verdi.

Altınyıldız Classics Sonbahar-Kış 2018-2019 Koleksiyonu reklam filminin yönetmenliğini hem markayı hem Özçivit’i çok iyi tanımlayan Uygar Kutlu gerçekleştirdi.


Reklam Filmi


KÜNYE

Reklamveren: Altınyıldız Classics

Reklamveren Yetkilileri: Onur Uluğ, Emre Elmacık

Proje Koordinatörü: Sezen Geren Photograph & Production @sezengeren

Ajans: September Company

Ajans Prodüktörü: Özlem Yener

Metin Yazarı: Selin Akıncı

Stylist: İpek Ersoy

Yapım Evi: Autonomy

Yapımcı: M. Şafak Sezgin

Yönetmen: Uygar Kutlu

Görüntü Yönetmeni: Tolga Kutlar

Editör: Erkan Özekan

Online Operatör: Alper Dal, Erkin Öztürk

Colorist: Elif Tekneci

Post Koordinatör: Bilgin Öztürk

 Anasayfa'ya Dön

YORUM YAZIN

Max. 255 karakter girebilirsiniz

Yorumunuz Alınıyor

Boş Yorum Gönderemezsiniz

YORUMLAR

Hiç Yorum Yok

BENZER HABERLER