Amazon’un Türkiye’deki İlk “Advertising” Sertifikalı Ajansı Ingage Oldu

Ingage, bu sertifika ile e-ihracat yapmak isteyen markalara, Amazon’un yurt dışında aktif olduğu tüm ülkelerle ilgili danışmanlık yaparak servislerini sunabilecek.

Ingage, bu sertifika ile e-ihracat yapmak isteyen markalara, Amazon’un yurt dışında aktif olduğu tüm ülkelerle ilgili danışmanlık yaparak servislerini sunabilecek.

Globale açılmak isteyen Türk markalarına 360 derece hizmet verebilen tek ajans olan Ingage, aldığı “Amazon Advertising Sertifikası” ile aynı zamanda dijital reklam servislerini de sunabilen Türkiye’deki ilk ve tek dijital medya ajansı oldu. Amazon'un resmi olarak yetki verdiği iş ortaklarını ifade eden “Amazon Hizmet Sağlayıcı Ağı”nda yerini alan Ingage, global pazarlarda büyümek isteyen markalara reklam ve kataloglama alanında Amazon servis hizmetini sunabilecek.

Ingage, Türk Markaların Globaldeki Büyüme Yolculuklarında En Önemli İş Ortağı

Hem Amazon hem de kendi sitelerinden e-ihracat yapan Türk markaları, Ingage’den tüm dijital pazarlama servislerini eş zamanlı alabilecek. Ingage ayrıca, Türkiye’de “Amazon Resmi Partner Network” sertifikalı personel istihdam eden tek ajans olma özelliğini taşıyor.

Amazon, globale açılmak isteyen markaların bu yolculuklarındaki en ideal yol alan e-ticaretin dünya çapındaki en güçlü platformu. Yurt dışı pazarlarda e-ticaret yapmak isteyen Türk markaları, Ingage’in Amazon servisleri uzmanlığı ile hem satışlarını hem de marka bilinirliğini artırarak rekabette güçlenecek. 

Türk Markalarının Yurt Dışındaki Rekabet Gücüne Ingage’den Amazon Dopingi

Ingage Müşteri Deneyimi ve E-ihracat Direktörü Umut Gözen, “ABD ve Avrupa başta olmak üzere, Amazon pazaryerlerindeki markalar çok iyi farkındalar ki, rekabette öne çıkabilmek için profesyonel ajans desteği olmazsa olmaz. Ülkemizde de bu ihtiyacı karşılayan tek ajans olan Ingage, resmi sertifikalı ve Amazon’da aktif satış deneyimine sahip ekibiyle Türk markalarının yurt dışındaki rekabet gücünü en üst seviyeye taşıyor. Türkiye’deki ajanslarda bulunmayan uzmanlıklarımıza eklediğimiz Amazon dahil olmak üzere, yurt dışı pazarlarda en yetkin şekilde dijital pazarlama servislerini vermeye devam edeceğiz” dedi.

Stratejiden planlamaya, performans pazarlamasından dijital optimizasyon ve dijital varlık yönetimine kadar geniş bir kapsamda hizmet veren Ingage, bu gelişme ile dijital reklamcılık konusunda önemli bir hizmet başlığını daha yeteneklerine dahil ederek Türk markalarının dünyaya açılmaları konusundaki en büyük destekçisi olmaya devam ediyor.

 Anasayfa'ya Dön

YORUM YAZIN

Max. 255 karakter girebilirsiniz

Yorumunuz Alınıyor

Boş Yorum Gönderemezsiniz

YORUMLAR

Hiç Yorum Yok

BENZER HABERLER