Arçelik yeni reklam filminde kahvenin geçmişine götürüyor

Arçelik, Anadolu’nun geleneksel kahve ritüellerini bilinmeyen “ilkler” temasıyla anlatan yeni reklam filmi yıl boyunca çeşitli mecra karmaları ile desteklenecek.

Anadolu’nun geleneksel kahve ritüellerini bilinmeyen “ilkler” temasıyla anlatan yeni reklam filmi yıl boyunca çeşitli mecra karmaları ile desteklenecek.

Çıkış noktasını Türk kahvesine dair bilinmeyen ilklerden alan ve buna paralel olarak Arçelik’in Türk kahvesi makinesinde Telve’yle bir ilki başardığının, yepyeni bir kategori oluşturduğunun altını çizen filmde, milyonların sevgilisi olan Telve yenilenen tasarımıyla yer alıyor. 

2004’te üretilen ve Türkiye’nin ilk Türk kahvesi makinesi olma özelliği taşıyan Telve, Arçelik’in sektöre yön veren, yenilikçi bir marka olduğunu kanıtlamakla kalmadı, aynı zamanda kısa sürede milyonların sevgilisi oldu. “Milyonların sevgilisi yenilendi” mesajıyla TV ekranlarında dönmeye başlayan ve Anadolu’nun geleneksel kahve ritüellerini bilinmeyen “ilkler” temasıyla anlatan yeni reklam filmi yıl boyunca çeşitli mecra karmaları ile desteklenecek. 

VMLY&R İstanbul tarafından hazırlanan reklamın yönetmenliğini Gürkan Kurtkaya ve Koray Ağzıyağlı, yapımcılığını Mehmet Seçen ve Mete Özok, yapımını ise Filmpark gerçekleştirdi. Tim’s stüdyolarında 3 gün süren çekimde 120 kişilik ekip titizlikle çalıştı. Filmin post prodüksiyon süreci Sinefekt stüdyolarında tamamlandı. Film müziği ise Jingle Jungle’a aittir.


Künye:

Reklamveren: Arçelik

Reklamveren Temsilcileri: Mehmet Tüfekçi, Pınar Gedik, Derya Ertürk İnsel, Betül Beşel 

Reklam Ajansı: VMLY&R İstanbul

Yönetici Kreatif Direktör: Ayşe Aydın Erdoğan

Kreatif Direktör: Mehmet Güney

Yaratıcı Grup Başkanı: Melik Atalay

Yaratıcı Ekip: Cem Bilgi, Umut Acar, Pınar Kıral, Tamer Kılıç, Sungun Çalışkan, Utku Gümüş

Müşteri İlişkileri: Aşkın Baş, Cansu Çelebican, Fadime Pektaş

Grafik: Halit Özüdoğru

Stratejik Planlama: Dilek Terliksiz, Burak Kaçi

Ajans Prodüktörü: Alihan Dobada

Yapım Şirketi: Filmpark

Yönetmen: Gürkan Kurtkaya & Koray Ağzıyağlı

Prodüktör: Mehmet Seçen & Mete Özok

Müzik: Jingle Jungle

Post prodüksiyon: Sinefekt

 Anasayfa'ya Dön

YORUM YAZIN

Max. 255 karakter girebilirsiniz

Yorumunuz Alınıyor

Boş Yorum Gönderemezsiniz

YORUMLAR

Hiç Yorum Yok

BENZER HABERLER