Avon Türkiye, Ortadoğu ve Kuzey Afrika insan kaynakları direktörü Başak Evrim Daltaban oldu

Güzelliğe değer katan AVON’un Türkiye, Ortadoğu ve Kuzey Afrika İnsan Kaynakları Direktörlüğü’ne Başak Evrim Daltaban getirildi.

Güzelliğe değer katan AVON’un Türkiye, Ortadoğu ve Kuzey Afrika İnsan Kaynakları Direktörlüğü’ne Başak Evrim Daltaban getirildi.

Boğaziçi Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler bölümünden mezun olan Daltaban, iş yaşamına İktisat Bankası’nda İK yetkilisi olarak başladı. Daha sonra Pepsico ve Liberty Mutual Sigorta şirketlerinde yöneticilik rollerinde yer alarak, stratejik ve operasyonel ihtiyaçları karşılayan insan kaynakları inisiyatiflerinin belirlenmesi, planlanması ve uygulanmasını sağladı. Son olarak jenerik ilaç üreticisi Teva’da Türkiye ve Güney Afrika İnsan Kaynakları ekiplerini yönetti ve şirketin satın alma/birleşme projelerinde İK Süreçlerine liderlik etti.

28 Eylül 2017 itibariyle Türkiye, Ortadoğu ve Kuzey Afrika İnsan Kaynakları Direktörü olarak AVON ailesine katılan Başak Evrim Daltaban, farklı sektörlerdeki insan kaynakları deneyimini ve kültürel değişime öncülük etme uzmanlığını AVON’a taşıyacak. 

 Anasayfa'ya Dön

YORUM YAZIN

Max. 255 karakter girebilirsiniz

Yorumunuz Alınıyor

Boş Yorum Gönderemezsiniz

YORUMLAR

Hiç Yorum Yok

BENZER HABERLER