AXE, deri ve kurabiye kokusu içeren yeni deodorantına ait reklam filmini yayınladı

Erkek bakım markası AXE, 2019’da iletişim dilinin odağına kokuyu alıyor. What?! ile şaşırtıyor, lüks deri ve kurabiye kokularını bir araya getirerek ezberlerin dışına çıkıyor.

Erkek bakım markası AXE, 2019’da iletişim dilinin odağına kokuyu alıyor. What?! ile şaşırtıyor, lüks deri ve kurabiye kokularını bir araya getirerek ezberlerin dışına çıkıyor.

Erkek bakım markası AXE’ın, yeni kokusu What?! için yaratılan global reklam kampanyası Türkiye’de yayına girdi. Deri ve kurabiye notalarının bir arada kullanıldığı yeni AXE reklam filmi, kokunun uyumsuz olacabileceği önyargısına son noktayı koyuyor. Film, What?! ile ilgili herkesin aklına ilk gelen "güzel kokar mı?" sorusuna eğlenceli bir dille yanıt veriyor.

AXE’ın global ajansı Dokyo tarafından çekilen ve yönetmenliğini Claas Ortmann'un yaptığı film, deri ve kurabiye notalarından oluşan deodorantın tüketicide yaratacağı “What!?”etkisini genç bir adamın meydan okumasıyla anlatıyor.

Genç adam, deri ile kurabiye kombinasyonunun güzel kokmayacağını düşünerek "Gerçekten güzel kokuyorsa otobanda çıplak koşarım" diyecek kadar kendinden emindir. What?!’ın "Yok Artık!" dedirten kokusunu ve etkisini tahmin edemeyen karakterimizi, bir anda otobanda çıplak kalmış olarak görürüz. Otobandaki şokunu sempatikliğiyle geçiştirmeye çalışan genç adam filmin sonunda What?!’ın olağanüstü kokusunu kabul ediyor.

19 saniyelik reklam filmi, What?! ‘ın kokusu ile ilgili soru işaretlerini espirili bir dil ile ortadan kaldırırken deodorantı denemek için merak uyandırıyor. 

Reklam Filmi:Kampanya Künyesi:

Yaratıcı Ajans: Dokyo

Metin Yazarı: Frank Berning

Prodüksiyon Şirketi: Tony Petersen Film

Yönetmen: Claas Ortmann

 Anasayfa'ya Dön

YORUM YAZIN

Max. 255 karakter girebilirsiniz

Yorumunuz Alınıyor

Boş Yorum Gönderemezsiniz

YORUMLAR

Hiç Yorum Yok

BENZER HABERLER