Baymak’ın logosunda yer alan sincap, reklamların başrolüne geçiyor

Baymak’ın 50 yıldır logosunda yer alan sincap, reklamda da başrolü kaptı. “Kombi şahane de, benim burada ne işim var?” diye soran sincabın sürprizleri, yıl boyu devam edecek.

Baymak’ın 50 yıldır logosunda yer alan sincap, reklamda da başrolü kaptı. “Kombi şahane de, benim burada ne işim var?” diye soran sincabın sürprizleri, yıl boyu devam edecek.

Bu yıl sektörde 50’inci yılını kutlayan Baymak, farklı bir reklam kampanyasıyla karşımızda… İklimlendirme sektörünün lider markalarından Baymak’ın logosunda yarım asırdır yer alan sincap, bu yeni reklam kampanyasında ilk kez canlanıyor ve en sempatik yüzüyle tüketicilerle buluşuyor. Meraklı, enerjik ve doğa dostu özellikleriyle tanıdığımız sincap, Baymak’ın bu yeni reklam filminde tüketicilerin sık sık merak ettikleri soruyu da dile getiriyor: “Kombi şahane de, benim yani bir sincabın burada ne işi var?”

Titrifikir imzası taşıyan reklam kampanyasının ilk filmi, 30 Eylül akşamı televizyon ekranlarında tüketicilerle buluştu. Açık hava ilanları, ulusal basın ve dijital mecralarda da öne çıkmaya hazırlanan sincabın sürprizleri bitmeyecek ve yıl boyunca devam edecek. 

“Yeni projelerde Baymak sincabı başrolde olacak”

Yeni reklam kampanyasıyla ilgili konuşan Baymak CEO’su Ender Çolak, “Şirketimizin yarım asırlık başarı hikayesinde, ürünlerimizin kalite ve ileri teknolojisinin yanı sıra markamızın yüksek bilinirliğinin katkısı da büyük. GFK Marka Bilinirliği Araştırması’nın 2018 sonuçlarına göre Baymak, yüzde 96 marka bilinirliğiyle sektöründe lider konumda”. Bugüne kadar Baymak’ın tüketici dostu, ekonomik ve tüketiciye tasarruf sunan özelliklerinin reklamlara taşındığını hatırlatan Çolak, “Sincabımızın başrolü aldığı bu yeni kampanyamızda, klasik reklamcılığın klişelerini kırmayı, deneyim ve hatta mizahı ön planda tutmayı tercih ettik” diye ekliyor.

Baymak sincabının esprili ve hayata dokunan yanını, bu yeni kampanyayla ortaya koyduklarını belirten Çolak, “Kampanyanın ilerleyen dönemlerinde Baymak’ın doğa dostu yüzünü temsil ettiğini fark edecek ve bu yönde söylemlerde bulunacak. Pazarlama ve sosyal sorumluluk kapsamında yürüteceğimiz birçok yeni projeye sincabımız liderlik edecek. Bu konuda Baymak’ın yeni sürprizlerine hazır olun” ifadelerini kullanıyor.


Reklam Künyesi

·       Reklamveren: Baymak

·       Reklamveren Yetkilisi: Elif Cerit, Alp Korkmaz 

·       Reklam Ajansı: Titrifikir

·       Kreatif Direktör: Emre Gökdemir

·       Kreatif Ekip Lideri: Andaç Erkök

·       Kreatif Ekip: Çağrı Akgül, Sedat Potur

·       Marka Ekibi: Dilek Sezen, İrem Altuğ, Taner Aykut, Rutkay İsmailoğlu, Habibe Torcu 

·       Stratejik Planlama Ekibi: Kerem Sabuncu, Merve Oynargül 

·       Ajans Prodüktörü: Ediz Alptekin, Onur Bilge

·       Prodüksiyon Şirketi: Anima

·       Post Prodüksiyon: Anima

·       Müzik: Çikolata Müzik Fabrikası

·       Seslendirme: Serhan Arslan / Melodika Seslendirme

·       Mecra: TV, Dijital

 Anasayfa'ya Dön

YORUM YAZIN

Max. 255 karakter girebilirsiniz

Yorumunuz Alınıyor

Boş Yorum Gönderemezsiniz

YORUMLAR

Hiç Yorum Yok

BENZER HABERLER