Beats by Dr. Dre ve NBA'den iş birliği!

Beats by Dr. Dre ve NBA, Ekim 2018’den itibaren şirketin NBA, WNBA, NBA G Ligi ve ABD Milli Basketbol Takımı’nın resmi kulaklık, kablosuz hoparlör ve ses materyali ortağı haline geleceği kapsamlı bir pazarlama ve satın alma iş birliğini açıkladı.

Beats by Dr. Dre ve NBA, Ekim 2018’den itibaren şirketin NBA, WNBA, NBA G Ligi ve ABD Milli Basketbol Takımı’nın resmi kulaklık, kablosuz hoparlör ve ses materyali ortağı haline geleceği kapsamlı bir pazarlama ve satın alma iş birliğini açıkladı.

NBA Başkanı Adam Silver, “Beats müzik sektörünü kökten bir değişikliğe uğrattı ve dünyanın kültürel anlamda en yenilikçi ve etkili markalarından biri haline geldi.Bu ortaklık ile, sporu ve popüler kültürü, NBA severlere eşsiz tecrübe ve üstün kaliteli ürünler sunacak teknoloji ile birleştirmek için heyecan verici bir fırsata sahip olacağız.” açıklamalarında bulundu.

Beats’in 10. yıldönümü şerefine yapılan ve birkaç yıl sürecek olan anlaşma, aralarında LeBron James, Draymond Green, James Harden, Ben Simmons, Jayson Tatum ve Karl-Anthony Towns gibi NBA yıldızlarının da yer aldığı çok sayıda isimle müzik ve teknoloji markasının dünya çapında tanınırlığını artırmayı hedeflediğini açıkladı.

Beats by Dr. Dre’nin Başkanı Luke Wood, “NBA ve oyuncuları uzun zamandır küresel kültürün önemli itici güçleri olmuştur. Basketbol, müzik ve stil tek sesle konuşur: Julius Erving bir stil ikonu haline geldi, Allen Iverson hip hop’ı sahaya taşıdı ve LeBron James düzenli olarak yeni müzikler ile gündeme geliyor... liste uzayıp gidiyor ”dedi. “NBA ile bu ortaklık, Beats için mükemmel bir uyum. Eve gelmek gibi geliyor. ”dedi.

Altı kez NBA All-Star’ı seçilen James Harden, “Her zaman en iyisi olmak ve en iyiyle çalışmak isterim. Beats’i seçmemin nedeni de budur – piyasanın en iyi kulaklıklarını üretiyorlar ve bu sayede daha önce kimsenin düşünmediği ürünlerle bir tarz ikonu haline geldiler.” şeklinde konuştu.“Seyahatte, antrenmanda veya maç sonrası kafamı boşaltırken kulaklıklarım olmadan bir şey dinleyebileceğimi düşünemiyorum. Beats aynı zamanda basketbolu da seviyor ve her zaman en sevdiği oyuncuların hikâyelerini anlatmak için çalışıyor.NBA ile ne yapacaklarını görmek için sabırsızlanıyorum.” 

Beats, NBA ile olan kapsamlı ortaklığının bir parçası olarak oyunculara ürün verecek ve bu ürünleri NBA All-Star, State Farm tarafından sunulan NBA Draft, Çin’de ve Avrupa’da düzenlenecek olan uluslararası NBA maçları, WNBA All-Star, State Farm tarafından sunulan WNBA All-Star, NBA G Ligi All-Star ve ABD Basketbol Erkekler ve Kadınlar ulusal takım tanıtım turları gibi başlangıç etkinlikleri sırasında aktif hale getirecek. 

Beats aynı zamanda NBA takımları ile işbirliği kuracak, ayrı ayrı anlaşmalar yapacak ve NBA takım markalı kulaklıklar dahil olmak üzere dünyanın her bir yerinden NBA taraftarlarına özel ürünleri piyasaya sürecek. 

Beats by Dr. Dre X NBA Reklam Filmi


 Anasayfa'ya Dön

YORUM YAZIN

Max. 255 karakter girebilirsiniz

Yorumunuz Alınıyor

Boş Yorum Gönderemezsiniz

YORUMLAR

Hiç Yorum Yok

BENZER HABERLER