Beko, yeni ürün ve tasarımlarını Milano Eurocucina Fuarı'nda tanıttı

Sunduğu ankastre ürünlerle Avrupa'nın lider ev aletleri markası Beko, yeni ürünlerini ve tasarımlarını ilk defa katıldığı Milano EuroCucina Fuarı'nda görücüye çıkardı.

Sunduğu ankastre ürünlerle Avrupa'nın lider ev aletleri markası Beko, yeni ürünlerini ve tasarımlarını ilk defa katıldığı Milano EuroCucina Fuarı'nda görücüye çıkardı.

Arçelik’in uluslararası markası Beko, İtalya’nın Milano kentinde 17-22 Nisan tarihleri arasında gerçekleştirilen EuroCucina Fuarı’nda, müşterilerinin mevcut ihtiyaçları ve tarzlarıyla uyumlu, en yüksek gıda kalitesi standartlarını yakalama imkanı sağlayan ankastre ürünlerini tanıttı. EuroCucina'daki Beko standını ziyaret eden katılımcılar, MasterChef Junior İtalya jürisi Alessandro Borghese'nin pişirdiği özel, leziz ve sağlıklı yemek tarifleriyle markanın yenilikçi ankastre ev aletlerinden oluşan geniş ürün yelpazesiyle tanışma fırsatı yakaladı.

Beko'nun ankastre fırın serisi, kullanıcıların hayatını kolaylaştıran bir dizi yeni özellikle birlikte geliyor. Yenilikçi Split&Cook® teknolojisi, kullanıcıların aynı anda 80 dereceye kadar farklı ısılarda iki ayrı yemek pişirebilmesini sağlayarak zaman ve yer tasarrufu imkanı sunuyor. Split&Cook® teknolojisi ile iki bölme arasında koku geçişi de önleniyor. Bu sayede, iki farklı yemeği, aynı anda ve kokuları birbirine karışmadan pişirebiliyor.

Ocak ve davlumbazın senkronize çalışmasını sağlayan Beko'nun akıllı ankastre HobToHood® teknolojisi ise aspiratör hızını doğru olarak hesaplıyor ve pişirme sırasında ihtiyaç duyulan ideal havalandırma düzeyini herhangi bir ayar gerekmeksizin otomatik olarak ayarlıyor.

Tüketiciler, artık, Beko'nun tam kontrol sunan ankastre Flame Adjust™ özelliği ile aydınlatılmış güç seviyesi göstergesini kullanarak alev düzeylerini hassas ve kontrollü şekilde ayarlayabiliyorlar. Dokuz seviyeli güç seçimi ve zamanlayıcı fonksiyonu ile kullanıcılar, yanan her bir brülörü kendi pişirme ihtiyaçlarına göre çalıştırıp istedikleri gibi ayarlayabiliyorlar.

Yemek pişirmekle geçen uzun bir günün ardından, Beko'nun, AutoDosing teknolojisiyle donattığı bulaşık makineleri de imdada yetişiyor. Bu teknoloji ile her seferinde deterjan koyma derdinden bir ay boyunca kurtulan kullanıcılar, deterjan bitmek üzereyken internetten otomatik olarak sipariş verebiliyor.

Beko'nun NeoFrost Dual Cooling™ gibi yenilikleri ise sağlıklı seçimler yapılmasına imkan sunuyor. Dual Cooling teknolojisi, iki ayrı soğutma sistemi ile hem dondurucu hem de buzdolabında muhafaza edilen gıdalar için ideal bir ortam sağlıyor. Sistemlerin biri derin dondurucu içinde yüksek nem seviyesi sağlayarak buzdolabı bölmesindeki gıdaları taze tutmaya yardımcı olurken soğutma sistemi, buzlanmayı önlemek için kuru bir ortam sunmak için çalışıyor. Bu iki ayrı sistem buzdolabı ve derin dondurucudaki gıdaların kokularının karışmasını önlüyor.

Arçelik Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı (CMO) Zeynep Yalım Uzun, “Beko olarak müşterilerimizin hayatlarını her gün biraz daha kolaylaştırmak için çaba gösteriyoruz ve böylelikle aileleri için daha sağlıklı tercihler yapmalarına yardımcı oluyoruz. Hem yenilikçi ürünlerimiz ve teknolojilerimiz, hem de FC Barcelona futbol takımı oyuncuları ile yürüttüğümüz 'Sporcu gibi Beslen' kampanyasıyla çocuklarda obezite ile mücadeleye katkıda bulunuyoruz” şeklinde konuştu.

 

 Anasayfa'ya Dön

YORUM YAZIN

Max. 255 karakter girebilirsiniz

Yorumunuz Alınıyor

Boş Yorum Gönderemezsiniz

YORUMLAR

Hiç Yorum Yok

BENZER HABERLER