Benetton İlkbahar-Yaz koleksiyonu için yeniden Oliviero Toscani ile iş birliği yaptı!

Benetton İlkbahar-Yaz koleksiyonu için markanın ikonik fotoğrafçısı Oliviero Toscani ile yeniden anlaştı.

Benetton İlkbahar-Yaz koleksiyonu için markanın ikonik fotoğrafçısı Oliviero Toscani ile yeniden anlaştı.

Kışkırtıcı ve dikkat çekici reklam kampanyalarıyla dünyayı şaşırtan işlere imza atan İtalyan fotoğrafçı ve reklamcı Oliviero Toscani ile yeniden iş birliği yapan Benetton, markanın inatçı ruhuna uygun olarak İlkbahar Koleksiyonu’nun mottosunu “Değişim baharda başlar” olarak oluşturdu.

Değişime imza atan Benetton kadını

Renkli pamuk ve gökkuşağı renklerinin hayat verdiği Merinos yününden yapılmış örgü modeller, mutlu sloganların yer aldığı t-shirt’ler bu bahar Benetton koleksiyonlarında kendini gösteriyor. Pembe ve kırmızıların hakim olduğu pantolonlar ise baharın müjdecileri arasında…

Günlük hayatın yanı sıra şık akşam programlarını da unutmayan modelleri; ister çiçekli ister sıcak renklerde karpuz kol feminen t-shirt’lerle kombinleyebilirsiniz. Unutmayın farklı kesim pantolon da bu kombini tamamlayan kurtarıcı parçalar arasında bulunuyor.  

Doğanın uyandığı bahar ayları için özenle tasarlanan deniz yeşilinden limon sarısına kadar geniş renk seçeneklerinin oluşturduğu üstler, sweatshirt’ler oldukça dikkat çekici.  Klasik çizgili polo t-shirt’ler, streç elbiseler, parlak mavi, sarı, beyaz ve fuşyadan oluşan yarı transparan ceketler, parkalar, hafif pofuduk ceketler ve 12 değişik renkte farklı uzunluk ve desenlerde rüzgarlıklar baharın olmazsa olmazları arasında.  

Minimal ve yaratıcı Benetton erkeği

2018 İlkbahar Benetton erkeğinin özü minimal ve yaratıcı bir stilden oluşuyor. Kolej stili sweatshirt’ler, rugby t-shirtler, logolu basic t-shirtler, renkli pamuk ve Merinos yününden farklı yaka detaylı sweatshirt, erkekler için vazgeçilmez. Açık mavi ya da yeşil mikro desenlerle eşleştirilmiş dokuma pamuk kumaştan oluşan kakao ve koyu kahverengi çino pantolonlar ise her ürünle kombinlenebilinir.

Yuvarlak yaka, soluk renkli ve göğsünde cep olan pamuk t-shirtler ile aynı tonda çino pantolonlar ve bu sezonun çok çeşitli “regular, skinny ya da düşük belli” pantolonlarından oluşan koleksiyon tüm Benetton mağazalarında sizleri bekliyor.

 Anasayfa'ya Dön

YORUM YAZIN

Max. 255 karakter girebilirsiniz

Yorumunuz Alınıyor

Boş Yorum Gönderemezsiniz

YORUMLAR

Hiç Yorum Yok

BENZER HABERLER