BİREVİM ailesine yeni üye

Didem Sübar Özdemir, BİREVİM Pazarlama Genel Müdür Yardımcılığı’na getirildi.

Didem Sübar Özdemir, BİREVİM Pazarlama Genel Müdür Yardımcılığı’na getirildi.


 9 aydır BİREVİM Pazarlama Müdürü olarak görev yapan Didem Sübar Özdemir; markanın Pazarlama ve Pazarlama İletişiminden Sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı görevine getirildi.


BİREVİM öncesi kariyerinde, 10 yıllık Denizbank, 2 yıllık Damat-Tween ve 1 yıllık Anadolu Grup-Çelik Motor markaları tecrübesi bulunan Sübar Özdemir’in; 6,5 yıllık Denizbank Tarım Bankacılığı Pazarlama Bölüm Müdürlüğü ve Anadolu Grup-Çelik Motor CRM Projeleri Yöneticiliği, kariyerinin dikkat çekici görevleri arasında yer alıyor.


BİREVİM tarafından yapılan açıklamada, Sübar Özdemir’in Pazarlama Müdürlüğü görevi süresince, markanın özgün “Birlikte Tasarruf Finans” modelinin evlilik ve tarım gibi alanlara taşınması ve sektörde ilk defa gerçek anlamda uçtan uca hizmet modeli anlayışıyla müşteri deneyim yolculuğu geliştirilmesi gibi katkılarına dikkat çekilerek; “Sübar Özdemir yeni görevinde, markamıza stratejik açıdan çok daha önemli katkılarda bulunacaktır, pazarlama faaliyetlerimizin çok daha geniş alanlara taşınacağına eminiz.” dendi.


Didem Sübar Özdemir Kimdir?

İstanbul Üniversitesi Rus Dili ve Edebiyatı Bölümü’nden 2002’de mezun olan Didem Sübar Özdemir, ardından aynı yıl Puşkin Devlet Rus Dili Enstitüsü’nde, Rus dili, ekonomisi ve coğrafyası konusunda dersler aldı. 2007-2010 yılları arasında Haliç Üniversitesi’nde, MBA, İşletme Yüksek Lisansını (Burslu) yapan Sübar Özdemir; 2014-16 yılları arasında ise, Sabancı Üniversitesi’nde, Veri Analitiği Yüksek Lisansı (Burslu) eğitimini tamamlamıştır. İş hayatına Nisan 2005-2007 yıllarında arasındaki Damat Tween’in, Rusya ve Bağımsız Devletler Topluluğu Bölge Satış Yetkilisi olarak başlayan Sübar Özdemir, sırasıyla; 2008-2011 tarihleri arasında Denizbank Raporlama Uzmanı; 2011-2017 yılları arasında Denizbank Tarım Bankacılığı Pazarlama Bölüm Müdürlüğü; 2018’de, Anadolu Grubu-Çelik Motor CRM Projeleri Yöneticiliği görevlerini yürütmüştür. Çok iyi derecede Rusça ve İngilizce bilen, uzun yıllar milli sporcu düzeyinde voleybol oynayan Didem Sübar Özdemir, evli ve 1 erkek çocuk annesidir.

 Anasayfa'ya Dön

YORUM YAZIN

Max. 255 karakter girebilirsiniz

Yorumunuz Alınıyor

Boş Yorum Gönderemezsiniz

YORUMLAR

Hiç Yorum Yok

BENZER HABERLER