BtcTurk'le Bitcoin alıp satmak çok kolay!

BtcTurk, 7 gün 24 saat her yerde güvenle Bitcoin alıp satmanın ne kadar kolay olduğunu anlatan reklam filmlerini yayınladı.

BtcTurk, 7 gün 24 saat her yerde güvenle Bitcoin alıp satmanın ne kadar kolay olduğunu anlatan reklam filmlerini yayınladı.


BtcTurk, yedinci yaşına ilk televizyon reklamı ile merhaba diyor. BtcTurk, reklam kampanyasında kolayca Bitcoin alım satım deneyimine odaklanıyor. 7 gün 24 saat, her yerde BtcTurk’te güvenle Bitcoin alıp satmanın ne kadar kolay olduğu “futbol”, “trafik” ve “havuz” konseptli 3 farklı film ile anlatılıyor.

Kullanıcılar, AppStore veya GooglePlay üzerinden indirebilecekleri BtcTurk uygulamasına hemen üye olarak hesaplarına istedikleri miktarda para yatırıyor ve birkaç dakika içerisinde güvenle Bitcoin alabiliyor. Happy People Project imzası taşıyan filmin prodüksiyonunu 2012 Film Production üstlenirken yönetmen koltuğunda Doğan Tanyer yer aldı.

Reklam filminin medya planlama yaklaşımı ile ilgili de bilgi veren MG Media Grup Direktörü Muzaffer Şahin; “TV yayınlarımızı, firmamızın 7.yaşını doldurduğu 1 Temmuz günü başlattık. Hedef kitle profilimizi göz önünde bulundurarak; haber, ekonomi, spor ve belgesel kanallarından oluşturduğumuz kanal karmamıza, ilk 3 gün özelinde, herkese erişim sağlayabileceğimiz ana kanalları da dahil ettik. Önümüzdeki süreçte, 3 aylık aranın ardından yeniden başlayan futbol maçlarını hedefleyeceğiz. “Futbol” konseptli reklam filmimizle, maçların devre arası ve maç önü/sonu programlarında yer alacağız. Temmuz ayı boyunca devam edecek yayınlarımız sonunda reklam filmimizi, maksimum kişiyle buluşturmayı hedefliyoruz. Televizyondaki iletişimimizi kuvvetli ‘jingle’ımız ve yüksek frekanslı kullanımımızla radyo yayınlarıyla da destekleyeceğiz” dedi.


Reklam Künyesi:

Reklamveren: BtcTurk
Reklamveren Temsilcileri: Eda Elif Özbek, Onur Oku
Yaratıcı Ajans: Happy People Project
Ajans Başkanı: Yaşar Akbaş, Orçun Onural
Strateji Ekibi: Emel Göker, Maral Karagöz, Çağla Keskin
Yaratıcı Ekip: Atilla Karabay, Setenay Özcan, Erhan Özden, Tuğkan Cabbar
Müşteri Ekibi: Pelin Börklüoğlu, Gözde Nur Akbaş, Seray Atsız Güreşçi
Prodüksiyon Ekibi: Kerem İlbeyli, Alev Cihan
Prodüksiyon Şirketi: 2012 Film Production
Yönetmen: Doğan Tanyer
Yapımcı: Ezel Domaniç, Zeynep Kesken
Post Prodüksiyon: ABT İstanbul
VFX: Baran Bayburt
Müzik: Magicpost Anasayfa'ya Dön

YORUM YAZIN

Max. 255 karakter girebilirsiniz

Yorumunuz Alınıyor

Boş Yorum Gönderemezsiniz

YORUMLAR

Hiç Yorum Yok

BENZER HABERLER