01 Mart

Modüler çözümleri, farklı tasarımları ve değiştirilebilir kılıf sistemiyle mobilya sektörüne farklı bir anlayış getiren Buka’nın yeni reklam filmi yayına girdi.

Modüler çözümleri, farklı tasarımları ve değiştirilebilir kılıf sistemiyle mobilya sektörüne farklı bir anlayış getiren Buka’nın yeni reklam filmi yayına girdi.

‘‘Akıllı değişim’’ felsefesiyle 2016 yılında faaliyete geçen ve ismini bukalemunun renk değiştirme özelliğinden alan Buka, Gupse Özay’ın rol aldığı yeni reklam filmiyle sezona merhaba dedi. Kullanıcılara mobilya tercihlerinde; model, renk ve ölçü seçeneklerinde özgürlük sunan Buka’nın akıllı değişim konseptini vurgulayan filminin senaryosu, Born Ajans tarafından hazırlandı.

Buka gururla sunar

Buka’nın ilk reklam filmi, meraklı bir komşunun Buka ile tanışma sürecini konu alıyor. Modüler mobilya anlayışını keşfeden meraklı komşuyu ise Gupse Özay canlandırıyor. Film, tüketicilere kendi tarzlarını yaratma imkânı sağlayan Buka’nın akıllı değişim konseptini vurguluyor.

Buka’nın 39 ve 20 saniyelik yeni reklam filmi televizyon kanalları ile birlikte dijital platformlarda da yayında olacak.

Yepyeni bir mobilya anlayışı sunuyor

Faaliyete geçtiği 2016 yılından bu yana Buka; erişilebilir kalite, iyi tasarım ve kişiye özel olarak uyarlanabilen akıllı çözüm seçenekleriyle öne çıkıyor. Kolayca değişebilen kılıflar ile sektörde farklılaşan mobilya markası Buka, yaşam alanları için dekorasyon çözümleri ve aksesuarlar sunuyor. Oda konseptinde hazırlanan mağaza içi tasarımı, ürünleri birebir deneyimleme ve dekorasyon trendlerine tanıklık etme fırsatı veriyor. Ürün gamında ise; kanepe, yataklı kanepe, köşe kanepe, tekli koltuk, sehpa, puflar, yemek odaları, yatak odası ve çocuk mobilyalarının yanı sıra dekoratif kırlentler, halı, kilim ve ev aksesuarları bulunuyor.

Reklam veren: Buka 

Reklam Ajansı: BORN

Ürün: Modüler Kanepeler Baklava ve Cubic 

Yaratıcı Ekip: Ayberk Çınar, Gaye Bilim

Yaratıcı Yönetmen: Serkan Balak, Eylem Arbak

Yapım Şirketi: Böcek Yapım

Yönetmen: Ömer Faruk Sorak

Kullanılan Mecralar: TV, internet, Açıkhava, yazılı basın

 Videolara Dön

YORUM YAZIN

Max. 255 karakter girebilirsiniz

Yorumunuz Alınıyor

Boş Yorum Gönderemezsiniz

YORUMLAR

Hiç Yorum Yok