Can Bonomo+Koton koleksiyonu dijital kampanya ile tanıtıldı

Can Bonomo’nun danışmanlığını üstlendiği Can Bonomo+Koton Jeans koleksiyonunu için çekilen kampanya filmi dijital mecralarda yayınlanmaya başladı.

Can Bonomo’nun danışmanlığını üstlendiği Can Bonomo+Koton Jeans koleksiyonunu için çekilen kampanya filmi dijital mecralarda yayınlanmaya başladı.

Can Bonomo’nun kendine has stilini yansıttığı koleksiyonun kampanya filminde sanatçının son albümündeki şarkılardan biri olan ‘Sakla’ kullanılıyor.

Erkek koleksiyonlarındaki iddiasını Can Bonomo iş birliğiyle sürdüren Koton, Can Bonomo+Koton Jeans koleksiyonuyla sanatçının stilini tasarımlarına taşıdı. Can Bonomo’nun tarzını ve ruhunu yansıtan tasarımların yer aldığı koleksiyon, ilk kez dijital bir video yayınıyla izleyicilerin beğenisine sunuldu.

Can Bonomo’nun dünyasıyla uyum yakalayan tasarımların bir araya geldiği tanıtım filminde sanatçının hayatında önemli yeri olan objeler kullanıldı. Yönetmen koltuğunda Can Saban’ın oturduğu tanıtım filminde Can Bonomo’nun son albümündeki şarkılardan ’Sakla’ kullanılıyor.

Koleksiyon tanıtımı ilk kez dijital platformda gerçekleşti

Koleksiyonun genç ve dinamik tarzına dikkat çekmek amacıyla en özgür medya aracı olan dijital ortamda bir tanıtım gerçekleştirildi.  Can Bonomo ‘Koleksiyonda dolabımda olmasını isteyeceğim parçalara yer verdik, bu doğrultuda tasarladık. Bizim içimize çok sinen bir iş oldu. Herkesin beğeneceğini ve güle güle giyeceğini umuyoruz.’ dedi.

Genç ve dinamik bir koleksiyon; Can Bonomo+Koton Jeans Koleksiyonu

Can Bonomo + Koton Jeans erkek koleksiyonu, yansıttığı özgür, eğlenceli ruh hali ve zengin ürün yelpazesini erkek modasına sunuyor. 49 parçadan oluşan koleksiyon, kendini rahat ve özgüvenli hisseden, tarz sahibi her erkeğe, iddialı ve şık tasarımların etkisinde bir sonbahar-kış esintisi sunuyor.

Koleksiyon, siyah ve gri tonların hakimiyetindeki jean pantolonları, montları, basic tişörtleri, desenli gömlekleri, deri ceketleri, trikoları ile günlük giyim tarzının en çarpıcı halini genç moda severlerle buluşturuyor. Can Bonomo’nun günlük ve sahne kıyafetlerinden esintiler taşıyan koleksiyonun anahtar parçaları siyah dar ve bol kesim jean’ler, tişörtler, tasarım ceketler olarak ön plana çıkıyor. Koleksiyonda aynı zamanda üretken kimliği ile tanınan Can Bonomo’nun kendi çizimlerinin olduğu tasarımlarda yer alıyor.

KÜNYE

Reklamveren: KOTON

Reklamveren temsilcisi: Büşra Miray Müftüoğlu, Emre Eralp, Begüm Demirkol, Gamze Ataman

Dijital Ajans: Wanda

ECD: Burak Günsev

Yaratıcı Ekip: Enis Baruh, Merve Özekli, Doğa Göçük

Marka Ekibi: Feray Uysal, Yıldız Karpuzcu

Prodüksiyon Ekibi: Arzu Film 

Prodüksiyon Şirketi: Close Up

Yönetmen: Can Saban

Medya Ajansı: Cereyan

Müzik: Can Bonomo

 

www.koton.com

http://twitter.com/Koton

www.facebook.com/Koton

http://instagram.com/koton

 Anasayfa'ya Dön

YORUM YAZIN

Max. 255 karakter girebilirsiniz

Yorumunuz Alınıyor

Boş Yorum Gönderemezsiniz

YORUMLAR

Hiç Yorum Yok

BENZER HABERLER