Colin's, kazananları Neversea Festivali’ne götüreceği yeni reklam kampanyasını duyurdu

Dünyanın farklı ülkelerinde eşzamanlı olarak yürüttüğü kampanyalarıyla dikkat çeken COLIN’S, her yıl heyecanla beklenen Jeans Fest kampanyasını yepyeni bir reklam filmiyle ekranlara taşıyor.

Dünyanın farklı ülkelerinde eşzamanlı olarak yürüttüğü kampanyalarıyla dikkat çeken COLIN’S, her yıl heyecanla beklenen Jeans Fest kampanyasını yepyeni bir reklam filmiyle ekranlara taşıyor.

“Festivale Götüren Festival” sloganını moda, müzik, dans ve eğlence konseptleriyle bir araya getiren reklam filmi, herkesi festival ruhunun parçası olmaya davet ediyor.

2011 yılından bu yana devam eden COLIN’S Jeans Fest’in bu seneki reklam filmi, gizemli bir otobüs görüntüsüyle başlıyor. Yol kenarında otostop çekerken otobüsü durduran gencin festivale dönüşen yolculuğu, kampanyanın moda, müzik ve eğlence ile güçlenen ruhunu yansıtıyor.

Sürreal bir dünyanın yaratıldığı, çekimlerin iki ayrı mekânda iki gün sürdüğü filmin sosyal medya ve dijital kurguları da bu mekânlarda çekildi. Türkiye, Rusya, Ukrayna, Romanya, Belarus ve Kazakistan’da yayına giren film, KARPAT reklam ajansı tarafından hazırlandı. Yönetmen koltuğunda çalışmalarını Almanya’da sürdüren Hakan Can’ın oturduğu filmin görüntü yönetmenliğini ise Roland Stuprich üstlendi.
 Reklam Künyesi:
Reklamveren: COLIN’S
Reklamveren Temsilcisi: Önder Ön, Aytaç Dalyan, Fatih Karataş, Anıl Güneş, Enginalp Erkısa, Gülşah Saka, Elif Kalaman, Fatih Köse, Ayşenur Yığman.
Marka Danışmanı: Hakan Senbir
Reklam Ajansı: K A R P A T Independent Advertising Agency
Ajans Başkanı: Karpat Polat
Kreatif Direktör: Tolga Akyüz
Kreatif Grup Başkanı: Ali Yiğit Gümüş
Metin Yazarı: Tolga Akyüz, Merve Özdemir
Art Direktör: Ali Yiğit Gümüş, Hilal Yücel, Eylül Ergin
Müşteri İlişkileri Grup Direktörü: Tülin Karaman, Burçak Arzova
Müşteri İlişkileri Direktörü: Ayşegül Dinç
Müşteri İlişkileri Sorumlusu: Ece Hazal Aydınoğlu
Müşteri İlişkileri Temsilcisi: Ece Öğüten
Prodüksiyon Şirketi: Depo Film
Yönetmen: Hakan Can
Müzik: FFW

 Anasayfa'ya Dön

YORUM YAZIN

Max. 255 karakter girebilirsiniz

Yorumunuz Alınıyor

Boş Yorum Gönderemezsiniz

YORUMLAR

Hiç Yorum Yok

BENZER HABERLER