Daktilodan klavyeye: Değişen Dünyada Dijital PR

İstanbul Bilgi Üniversitesi, sektörün önemli temsilcilerinin katılacağı seminerde PR sektörünün yolcuğunu ele alarak geleceğine ışık tutacak.

İstanbul Bilgi Üniversitesi, sektörün önemli temsilcilerinin katılacağı seminerde PR sektörünün yolcuğunu ele alarak geleceğine ışık tutacak.

İstanbul Bilgi Üniversitesi, sektörlerin oyun kurucuları ile geleceğin sektör temsilcilerini bir araya getirme geleneğini PR dünyası ile sürdürüyor. BİLGİ İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler Bölümü son sınıf öğrencilerinin düzenlediği ‘’Daktilodan Klavyeye: Değişen Dünyada Dijital PR’’ konulu seminerin açılışını PR sektörünün duayen isimlerinden Betûl Mardin gerçekleştirecek.

10 Aralık tarihinde santralistanbul Kampüsü’nde düzenlenecek seminerde geçmişten günümüze değişen PR anlayışı, değişen dünyada dijitale evrilen PR, etik ve itibar yönetimi, kriz iletişiminde PR’ın rolü, teknolojinin sektöre sağladığı faydalar ve getirdiği tehditler; büyük veri, post truth (hakikat-sonrası) gibi konular ele alınacak. Konu başlıkları hukuk, sosyoloji, psikoloji ve sanat gibi farklı disiplinlerin bakış açılarıyla incelenecek.

Seminere sektör temsilcilerinden BİLGİ İletişim Fakültesi Dr. Öğr. Üyesi Barika Göncü, BİLGİ İletişim Fakültesi Öğretim Görevlisi ve MPR Ajans Başkanı Meral Saçkan, stratejik iletişim yönetimi, etik ve kurumsal itibar yönetimi gibi alanlarda ilk akla gelen isimlerden Salim Kadıbeşegil, Storytel Türkiye Müdürü Berk İmamoğlu, Teknoloji iletişimcisi Dr. Sertaç Doğanay ve Kadir Has Üniversitesi İletişim Fakültesi Öğretim Görevlisi İsmail Hakkı Polat konuşmacı olarak katılacak. 

 Anasayfa'ya Dön

YORUM YAZIN

Max. 255 karakter girebilirsiniz

Yorumunuz Alınıyor

Boş Yorum Gönderemezsiniz

YORUMLAR

Hiç Yorum Yok

BENZER HABERLER