16 Şubat

Danone Türkiye Sütlü Ürünler’in geçtiğimiz yıl “yeni nesil” tatlı ürünü “Danissimo”nun, yeni lezzeti “Limon Cheesecake” için çektiği reklam filmi yayına girdi.

Danone Türkiye Sütlü Ürünler’in geçtiğimiz yıl “yeni nesil” tatlı ürünü “Danissimo”nun, yeni lezzeti “Limon Cheesecake” için çektiği reklam filmi yayına girdi.

Danone Türkiye Sütlü Ürünler’in geçtiğimiz yıl “yeni nesil” tatlı konumlandırmasıyla pazara iddialı bir giriş yapan ve iddiasını ürün gamına kattığı farklı tatlarla devam ettiren ürünü “Danissimo”nun, yeni lezzeti “Limon Cheesecake” için çektiği reklam filmi yayına girdi. Yeni nesil tatlı Danissimo, reklam filminde “Yoğurttan tatlı olur mu diyenleri” yeni lezzetlerini denemeye davet ediyor.

Danissimo’nun cheesecake tutkunlarını kalbinden vuracak “Limon Cheesecake” ve çikolatayı çıtır çıtır sevenlere “Çikolatalı Gofret Topları” lezzetleri, yenilenen ambalajıyla “Yoğurttan tatlı olur mu?” diyenleri deneyip karar vermeye davet ediyor. İpeksi kıvamıyla yepyeni bir tatlı deneyimi sunan Danissimo ilk kaşıkta sizi kendine bağlayacak “Fındık & Kurabiye”, çikolata olmazsa olmaz diyenlere “Çikolata Parçalı”, dört mevsim yaz lezzetlerinden vazgeçemeyenler için “Kırmızı Meyveler”, yoğun lezzetlerden hoşlananlara “Karamel & İncir”, ferah meyve tadından vazgeçemeyenlere “Elma & Kivi” çeşitleri ile tatlı severlerin gönlünü fethetmeye devam ediyor.


Reklam Künyesi:

Reklamveren: Danone

Reklamveren Temsilcisi: Beril Yağcı, Diğdem Bağbakar Güney, Şeyma Özhan

Reklam Ajansı: 4129Grey

4129Grey CEO&CCO: Alemşah Öztürk

Yaratıcı Yönetmen: İlyas Eralp, Seren Köroğlu

Yaratıcı Grup Başkanı: Alperen Altınöz, Ahmet Terzioğlu

Yaratıcı Grup: Deniz Makal, Emre Gülver, Ercan Akkaya, Atakan Demiral

Ajans Prodüktörleri: Gülşah Batıbeki, Kasım Bektaş, Can Aran

Marka Direktörü: Serhat Arapoğlu

Marka Yöneticisi: Doğan Dinç

Prodüksiyon: Böcek Yapım

Yönetmen: Ali Taner Baltacı

Post Prodüksiyon: 1000 Volt

Demo Planları Yapım Firması: Terra Film Production

Demo Planları Yönetmeni: Benny Mali

 Videolara Dön

YORUM YAZIN

Max. 255 karakter girebilirsiniz

Yorumunuz Alınıyor

Boş Yorum Gönderemezsiniz

YORUMLAR

Hiç Yorum Yok