Dijital imza projesi Türkiye'de ilk kez gerçekleştirildi

Türkiye’nin en büyük online kitabevi idefix, 16. Sanal Kitap Fuarı kapsamında gerçekleştirdiği ilgi çekici projelerine devam ediyor.

Türkiye’nin en büyük online kitabevi idefix, 16. Sanal Kitap Fuarı kapsamında gerçekleştirdiği ilgi çekici projelerine devam ediyor.

Türkiye’de bir ilke daha imza atan idefix’in bu seferki dikkat çekici projesi Dijital İmza, Prof. Dr. İlber Ortaylı’yla gerçekleştirildi. idefix; İlber Ortaylı kitabının fotoğrafını direkt mesaj ile iletmeleri için takipçilerine duyuruda bulundu. Yurt dışından ve yurt içinden, imza gününe katılma fırsatı olmayan çok sayıda seveni tarafından İlber Ortaylı’ya gönderilen fotoğraflardan 100 tanesi belirlendi, İlber Ortaylı tarafından tek tek imzalandı ve imzalı fotoğraflar, şanslı takipçilere direkt mesaj yoluyla geri gönderildi.

 Kitap fuarlarının güzelliklerini dijital platformlara taşıyan idefix’in Türkiye’de ilk kez gerçekleştirilen projesi, takipçiler tarafından da çok beğenildi ve ilgiyle karşılandı. Yazarla okurunu buluşturan ve Türkiye’de bir ilk olan Dijital İmza projesinin devamı gelecek gibi görünüyor.

 Dijital imza görüntülerine aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

https://we.tl/t-qLa20zkoAC

 KÜNYE:

Marka Ekibi: Cihat Kültür, Taner Doğuer, Gizem Koçak, Tolgar Şaşmaz

Müşteri İlişkileri Ekibi: Zeynep Begüm Derinöz, Şahika Sukayan

Kreatif Direktör: Can Bilginer

Yaratıcı Ekip Grup Başkanı: Cemil Haşimi

Yaratıcı Ekip: Rufat Mammadov, Bilal Sarıteke, Bade Varol, Onur Ersen

Prodüksiyon Ekibi: Zeynep Doğu,  Saygın Saral

 

 Anasayfa'ya Dön

YORUM YAZIN

Max. 255 karakter girebilirsiniz

Yorumunuz Alınıyor

Boş Yorum Gönderemezsiniz

YORUMLAR

Hiç Yorum Yok

BENZER HABERLER