05 Ocak

Yerli Portakaldan Üretilen ilk Sıkma Portakal Suyu DİMES Moments, yeni reklam filmiyle kahvaltıya başka bakmaya davet ediyor.

Yerli Portakaldan Üretilen ilk Sıkma Portakal Suyu DİMES Moments, yeni reklam filmiyle kahvaltıya başka bakmaya davet ediyor.

Türkiye’nin ilk yerli sermayeli meyve suyu ve önde gelen içecek markası DİMES’in, köklerinden gelen öyküsünü ve ruhunu, tüketicilerin iç görüsüyle örtüştüren ‘Hayata Başka Bak!’ sloganıyla hazırlanan yeni reklam filmi yayına girdi. DİMES, minik tercihlerin ve kararların, hayata büyük güzellikler katma gücünü, tüketicisine meyvelerin enerjisi ile hatırlatmaya devam ediyor. 

DİMES’in yeni reklam filmi, “Hayata Başka Bak!” felsefesi kapsamında, tüketiciyi günün en önemli öğünü olarak kabul eden kahvaltıya başka bakmaya davet ediyor. Reklam filminde, kahvaltı kelimesine getirilen farklı yorumlar, farklı tercihler ve kahvaltı keyfine eşlik eden, güne lezzet ve enerji katan sıkma meyve suyu ön plana çıkıyor.

DİMES iletişim stratejilerinin odağında, meyvenin iyiliği ve renkliliği ile insanların hayatına değer katmanın yer aldığını belirten DİMES Pazarlama Direktörü Duygu Süleymanoğlu, “Bu doğrultuda hayatın içerisinde anlara, bu anlarda yaşanan tercihlere odaklanıp; hayata başka bakan minik tercihlerin hayata büyük güzellikler katma gücünü anımsatmaya önem veriyoruz” dedi.

DİMES Pazarlama Direktörü Duygu Süleymanoğlu, araştırma sonuçlarının meyve suyunun genellikle sabahları tüketildiğini gösterdiğini de belirtti. Kahvaltının, aileyi, dostları, iş arkadaşlarını, değer verilenleri birleştiren sosyal özelliğine vurgu yapan Süleymanoğlu, şunları söyledi: “Her bir hayatın içerisinde kahvaltı, farklı bir anlam ifade ediyor olabilir. Biz, günün vazgeçilmezi kahvaltıya da başka bakıyoruz. Herkesin kendi deneyimi farklı olsa da, kahvaltı özel bir anlam taşıyor. DİMES Moments sıkma Portakal suyu, aile beslenmesi ve sosyalleşmesi açısından önem taşıyan kahvaltı sofralarına lezzet ve keyif katıyor.”

Filmin duygusal ve eğlenceli bir dille, kahvaltı kelimesinin hayat içerisinde ifade edebileceği farklı anları öyküleştirdiğini dile getiren Süleymanoğlu, “Anne kahvaltısı, annemizin bizlere hazırladığı kahvaltı, ya da annemizi sürpriz bir kahvaltıyla uyandırmamızı ifade edebilir; Pazar kahvaltısı, değer verdiklerimizle birlikte oturduğumuz kalabalık ve eğlenceli bir masa, ya da iki pazarcı esnafının yoğun bir gün için enerji depolaması olabilir. Kahvaltı sabah günü başlatan öğün olduğu gibi, yoğun bir günün ardından pratik ve hafif bir akşam yemeği seçeneği de olabilir. Reklam filmimizde bu öyküyü paylaştık” dedi.

 

KAMPANYA KÜNYESİ

Reklamın Başlığı: DİMES / Kahvaltıya Başka Bak

Reklamveren: DİMES

Reklamveren Temsilcileri: Duygu Süleymanoğlu, Merve Güven, Ayşenur Küçüksipahi, Burcu Karadayı Gülşen, Serkan Oğuz, Ezgi Özyıldırım, Seda Satılmış

Reklam Ajansı: Medina Turgul DDB

Yaratıcı Bölüm Başkanı: Gökhan Erol

Yaratıcı Yönetmen: Ertuğ Tuğalan

Yaratıcı Ekip: Namık Ergin, Cihan Metin Üstek, Aybikem Alemdar

Müşteri İlişkileri: Lawrence Du Pre, Zeynep Kahvecioğlu, Duygu Karabaş

Stratejik Planlama: Canan Pehlivanoğlu, Beliz Top

Ajans Prodüktörleri: Ümit Bak, Nedret Gürlek

Yönetmen: Elif Kalkan

Prodüksiyon Şirketi: Anima İstanbul

Müzik: FFW

Kullanılan Mecralar: TV, Basın, İnternet

 Videolara Dön

YORUM YAZIN

Max. 255 karakter girebilirsiniz

Yorumunuz Alınıyor

Boş Yorum Gönderemezsiniz

YORUMLAR

Hiç Yorum Yok