16 Şubat

Fahriye Evcen, marka yüzü olduğu Koton’un sezonun en yeni trendlerini yansıtan Business Koleksiyonu ‘İş’te Moda, Şimdi Her Yerde Moda’  temalı reklam filmi için kamera karşısına geçti.

Fahriye Evcen, marka yüzü olduğu Koton’un sezonun en yeni trendlerini yansıtan Business Koleksiyonu ‘İş’te Moda, Şimdi Her Yerde Moda’ temalı reklam filmi için kamera karşısına geçti.

Koton’un çalışan, aktif kadınlara özel olarak onlarca alternatif sunduğu Business Koleksiyonunu reklam filmi, çalışan kadının bir gününden kesitlere yer veriyor.

Koton’un reklam yüzü Fahriye Evcen, Koton için kamera karşısına geçtiği reklam filmleri serisine ‘İş’te Moda, Şimdi Her Yerde Moda’ ile devam ediyor. Reklam filmi iş kıyafetlerinin sadece ofis ortamında değil, gündüz ve gece, yaşamın farklı alanlarında, farklı amaçlarla kullanılabilecek tasarımlara vurgu yapıyor. Evcen’in sosyal, ofis çalışanı bir kadın olarak alışverişte, doğum günü partisinde, konserde, sinemada görüntülendiği yeni reklam filmi 80’lerden ilham alan müziği ile de dikkat çekiyor.

TBWA/İstanbul tarafından hazırlanan reklam filmi, ekoselerin ve çizgilerin hakimiyetinin güçlü şekilde hissedildiği ceket & etek & pantolon takımlarıyla görüntülenen Evcen’in enerjisiyle birlikte akıllarda kalacak sahnelere imza atıyor. Yönetmen koltuğunda Bertan Başaran’ın oturduğu reklam filminin prodüksiyonu Anima tarafından gerçekleştirilirken Fahriye Evcen’in neşesi ve enerjisi koleksiyonla etkileyici bir bütünlük oluşturuyor. 

KÜNYE:

Reklamveren: KOTON

Reklamveren Temsilcisi: Abide Turan, Tuğba Balcı, Gizem Gürzoğlu

Reklam Ajansı: TBWA / İstanbul

CCO: İlkay Gürpınar

CD: Arkın Kahyaoğlu

Kreatif Ekip: Esma Erdoğan, Emir Yüksel, Erdem Güler, Ece Aktürk

Marka Ekibi: Ela Bilgisel, Canan Ayvacı, Burçin Birim, Tuğçe Saraçoğlu, Katya Atat 

CSO: Toygun Yılmazer

Stratejik Planlama Direktörü: Ceren Şehitoğlu

Stratejik Planlama Uzmanı: Dilara Çelikkanat, Can Değerli

Prodüksiyon Ekibi: Evrim Saraçoğlu, Nevra Aydın, Ece Öncü

Prodüksiyon Şirketi: Anima

Yönetmen: Bertan Başaran

Müzik: Jingle Jackson

Fotoğraf: Emre Doğru

Post Prodüksiyon: ABT Yapım

Dijital Ajans: Wanda

Medya Ajansı: Cereyan

Kullanılan Mecralar: TV, dijital, outdoor

 Videolara Dön

YORUM YAZIN

Max. 255 karakter girebilirsiniz

Yorumunuz Alınıyor

Boş Yorum Gönderemezsiniz

YORUMLAR

Hiç Yorum Yok