Fakir, Filter Pro'yu tanıttığı reklam serisini yayınladı

Fakir Hausgeräte, ESF Teknolojisi ile geliştirilmiş Filter Pro Toz Torbasız Süpürgesi’ni üç farklı reklam filmiyle tanıttı.

Fakir Hausgeräte, ESF Teknolojisi ile geliştirilmiş Filter Pro Toz Torbasız Süpürgesi’ni üç farklı reklam filmiyle tanıttı.


Fakir Hausgeräte’nin yeni üstün teknolojili “Havayı Da Temizleyen Süpürgesi” Filter Pro’nun, üç farklı konseptte hazırlanan reklam filmleri yayında.

Birinci filmde; Fakir Filter Pro ile evini süpüren bir adam ve o anda kalkıp silkinen köpeğinin etrafa saçılan tüyleri üzerinden yüksek emiş gücü ve ionizer teknolojisine vurgu yapılıyor. İkinci filmde; annesi evi süpürürken hava durumu şeklinde evdeki toz durumunu anlatan küçük kız, Filter Pro’nun yüksek hijyen sağlama özelliğine vurgu yapıyor. Üçüncü filmde; Fakir Filter Pro ile evi süpüren anne ve kızını kucağına alıp uçak gibi uçuran bir baba yer alıyor. Küçük kız, pilot anonsu yaparak havadaki tozları temizleme özelliğine vurgu yapıyor.

Fakir Hausgeräte’nin büyük ilgi gören yeni reklam kampanyası Youtube, sosyal medya kanalları başta olmak üzere dijital alanlar ve televizyon kanallarında yayınlanıyor.Reklam Künyesi:

Reklamveren: Fakir Hausgeräte
Reklamveren Sorumlusu: Fakir Hausgeräte Pazarlama Müdürü Esra Özden Türköz
Prodüksiyon Şirketi: 25 Film
Kreatif Direktör: Zeynep Karakaşoğlu
Yönetmen: Abdülbaki Yavuz
Seslendiren: Günyol Bakoğlu
Müzik: Jingle House
Kullanılan Mecralar: TV, Sosyal Medya

 Anasayfa'ya Dön

YORUM YAZIN

Max. 255 karakter girebilirsiniz

Yorumunuz Alınıyor

Boş Yorum Gönderemezsiniz

YORUMLAR

Hiç Yorum Yok

BENZER HABERLER