GDG DevFest Izmir 2019, 23 Kasım'da kapılarını açacak

1200 katılımcısıyla 30 oturum ve 8 workshop'a ev sahipliği yapacak GDG DevFest Izmir'19, 23 Kasım'da gerçekleştirilecek. Etkinlik, alanında uzman pek çok isme ev sahipliği yapacak.

1200 katılımcısıyla 30 oturum ve 8 workshop'a ev sahipliği yapacak GDG DevFest Izmir'19, 23 Kasım'da gerçekleştirilecek. Etkinlik, alanında uzman pek çok isme ev sahipliği yapacak.

Google Developer Groups (GDG) ya da Türkçe adı ile Google Geliştirici Grupları; 100 ülkede, 555 şehirde aktif olarak görev yapan geliştirici topluluklarıdır. Ülkemizde İstanbul, Ankara, Eskişehir, Tekirdağ, Kütahya, Sivas, Konya, İzmir, Isparta, Düzce şehirlerinde toplulukları bulunan GDG, her yıl düzenli olarak yerel ve uluslararası çeşitli etkinlikler düzenlemektedir.

2014 yılında resmi olarak kurulan GDG İzmir, kurulduğu günden bu yana pek çok etkinlik gerçekleştirdi ve 23 Kasım Cumartesi günü GDG DevFest Izmir'19 ile bu etkinliklere bir yenisini daha ekleyecek. 1200’ün üzerinde katılımcının yer alacağı etkinlikte 5 paralel oturum ve toplamda da 30 oturum gerçekleştirilmesi planlanıyor.

23 Kasım 2019 Cumartesi günü gerçekleştirilecek GDG DevFest Izmir'19 etkinliğine Tepekule Kongre ve Sergi Merkezi ev sahipliği yapacak. 09:00 - 18:30 saatleri arasında gerçekleştirilecek olan etkinlikte 30 oturumun yanı sıra 8 workshop düzenlenecek.

Mobil (Android/iOS) ve Web teknolojileri, yapay zeka, IoT, kullanıcı arayüzleri ve kullanıcı deneyimi konularının işleneceği etkinliğe İstanbul, İzmir ve çevre illerdeki teknokentlerden, diğer teknoloji firmalarından çalışanlar ve İzmir'deki tüm üniversitelerin Bilgisayar Mühendisliği bölümleri katılım gösterecek. Etkinlik hakkında daha fazla bilgi almak için gdgizmir.org web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

 Anasayfa'ya Dön

YORUM YAZIN

Max. 255 karakter girebilirsiniz

Yorumunuz Alınıyor

Boş Yorum Gönderemezsiniz

YORUMLAR

Hiç Yorum Yok

BENZER HABERLER