Godiva, yeni dijital reklam kampanyasını duyurdu

Godiva’nın yeni dijital reklam kampanyası, kurucusu Pierre Draps’ın çikolataya olan merakı ve eşine olan romantik aşkının izlerini taşıyan hikayesinden ilham alıyor.

Godiva’nın yeni dijital reklam kampanyası, kurucusu Pierre Draps’ın çikolataya olan merakı ve eşine olan romantik aşkının izlerini taşıyan hikayesinden ilham alıyor.

16 Eylül 2019 – Dünyanın önde gelen premium çikolata markası Godiva’nın, mucizeleri hatırlatma fikrine dayanan Harikalar Dünyası adlı yeni dijital reklam kampanyası başladı.  Kurucusu Pierre Draps’ın çikolataya olan merakı ve eşine olan romantik aşk hikayesinin konu alındığı Godiva’nın yeni dijital reklam kampanyası görsel dil ve estetiğiyle gençlere sesleniyor.

Dünyanın önde gelen reklam ajanslarından McCann Londra imzalı, görsel yönetmenliğini İngiliz yönetmen Vicky Lawton'ın üstlendiği kampanya, Godiva’nın kurucusu Pierre Draps’a bir saygı duruşu niteliği de taşıyor.  Kampanya, Belçika'da yaşayan genç Pierre'in, çikolatayı her şeyden çok seven eşini mutlu etmek için yapmayı öğrendiği trüf çikolataların dünya çapında üne kavuşmasının hikayesini, yaşamını çikolata sanatına ve eşine adayan bir adamın tutkusunu konu alıyor.

Bu aşk hikayesinden ilham alan Harikalar Dünyası kampanyası, çikolata ustası Pierre ile çikolata tutkunu Mimi karakterlerine odaklanıyor ve aralarında geçen eğlenceli ilişkinin neler doğurabileceğine dair merak ve beklenti oluşturuyor. İkili, bir yandan ortak noktaları olan baş roldeki Godiva çikolatasının tadını çıkarırken diğer yandan da aralarındaki ilişkiyi güçlendiriyor. Pierre Draps ve eşi Eugenie’nin yaşam boyu süren ve romantizmle perçinlenen aşk hikayeleri, dünyanın dört bir köşesindeki çikolata tutkunlarının hayatta karşılarına çıkabilecek harika lezzetleri merakla keşfetmeye davet ediyor.

Godiva Pazarlama ve İnovasyondan Sorumlu İcra Kurulu Üyesi John Galloway kampanya ile ilgili olarak “Yeni Harikalar Dünyası kampanyası, Godiva’nın dönüşümünü heyecan verici  yeni kreatif bir konseptle  çikolataya ve aşka vurgu yaparak anlatıyor. Harikalar Dünyası kampanyası tüm lezzet tutkunlarına ulaşmak için tasarlandı. İnsanların etraflarındaki harikaları keşfetmelerini  ve farkına varmalarını sağlamak amacıyla  ortaya koyduğumuz bu çalışmayı müşterilerimizle  paylaşmaktan ve onlara Godiva deneyimini yaşatmaktan heyecan duyuyoruz.” dedi.

 Anasayfa'ya Dön

YORUM YAZIN

Max. 255 karakter girebilirsiniz

Yorumunuz Alınıyor

Boş Yorum Gönderemezsiniz

YORUMLAR

Hiç Yorum Yok

BENZER HABERLER