Haribo bilgi servisi Haribohakkindahersey.com yayında!

Marka, Haribohakkindahersey.com ile ziyaretçilerinin aklındaki tüm sorulara şeffaflıkla yanıt veriyor.

Marka, Haribohakkindahersey.com ile ziyaretçilerinin aklındaki tüm sorulara şeffaflıkla yanıt veriyor.

Çocuk ya da büyük herkesi mutlu eden HARIBO, şayane dünyasının kapılarını tüketicilerine açıyor. Yepyeni platformu Haribohakkindahersey.com ile ziyaretçilerinin aklındaki tüm sorulara şeffaflıkla yanıt vermeye hazırlanan marka; Hadımköy fabrikasında çekilen üretim filminden tüketim önerilerine, helal belgelerinden gıda güvenliği prosedürlerine kadar Haribo hakkında her şeyi tek bir platformda topluyor.

Çocuk ya da büyük herkese mutluluk vadeden HARIBO; yepyeni platformu Haribohakkindahersey.com ile helal belgelerinden ürünlerinin içeriğine, üretim süreçlerinden gıda güvenliği prosedürlerine kadar, birçok doğru bilgiyi tek kaynakta sunuyor. Marka, platformda yer alan soru – cevap sayfaları, chatbot sistemi ve özel hazırlanan infografik videoları ile tüketicilerin aklındaki tüm sorulara yanıt vermeye hazır.

HARIBO hakkında tüm bilgilerin yer aldığı ve merak edilen her sorunun yanıtlandığı Haribohakkindahersey.com, ziyaretçilerine en popüler soruların yanıtlarını infografik videolar aracılığıyla sunuyor. Platformu ziyaret eden Hariboseverler; ürünlerin doğuşunu ve fabrikadaki tüm sürecini anlatan fabrika videosuyla ise, tek tık ile HARIBO fabrikasına ışınlanıyor!

 Anasayfa'ya Dön

YORUM YAZIN

Max. 255 karakter girebilirsiniz

Yorumunuz Alınıyor

Boş Yorum Gönderemezsiniz

YORUMLAR

Hiç Yorum Yok

BENZER HABERLER