HARIBO’nun iletişim ortağı Communication Partner oldu

HARIBO, yeni dönem iletişim ortağını seçti.

HARIBO’nun iletişim danışmanlığını Communication Partner yürütecek.

Birlikte çalıştığı markaların ‘iletişim ortağı’ olma misyonuyla hareket eden Communication Partner, sektör öncülerinin tercihi olmaya devam ediyor. 2001 yılından beri Türkiye’de hizmet veren HARIBO, iletişim danışmanlığı faaliyetlerini yürütmek üzere sektörde 10 yılı geride bırakan Communication Partner ile anlaştı.


HARIBO, üretim faaliyetini İstanbul Hadımköy'deki fabrikasında gerçekleştiriyor. 100 çeşitten fazla ürünüyle çocuk ya da büyük herkesi mutlu eden HARIBO; Türkiye'den düzenli olarak Suudi Arabistan, Endonezya, Amerika, Almanya’nın da aralarında bulunduğu 57 ülkeye ürün ihraç ediyor.


Birlikte çalıştığı markaların “iletişim ortağı” olma misyonuyla sektöründe lider markalara hizmet veren Communication Partner, danışmanlık ve uygulama hizmetlerini ‘PR’, ‘Dijital PR’, ‘pazarlama ve marka iletişimi’ ve ‘iç iletişim ve değişim yönetimi’ başlıklarında topluyor. Uluslararası İletişim Danışmanlığı Birliği (ICCO) ve İletişim Danışmanlığı Şirketleri Derneği'nin (İDA) üyesi olan Communication Partner; ayrıca kurucusu olduğu Türkiye'nin tek bağımsız ajanslar ağı aracılığı ile İstanbul'un yanı sıra 8 ilde daha hizmet veriyor.

 Anasayfa'ya Dön

YORUM YAZIN

Max. 255 karakter girebilirsiniz

Yorumunuz Alınıyor

Boş Yorum Gönderemezsiniz

YORUMLAR

Hiç Yorum Yok

BENZER HABERLER