Head&Shoulders’tan basketbola büyük özgüven desteği

Head&Shoulders basketbola verdiği özgüven desteğini, Türkiye A Milli Erkek Basketbol Takımı ve Euroleague Basketball sponsorlukları ile sürdürüyor.

Head&Shoulders basketbola verdiği özgüven desteğini, Türkiye A Milli Erkek Basketbol Takımı ve Euroleague Basketball sponsorlukları ile sürdürüyor.

Head&Shoulders önümüzdeki sezon Türkiye A Milli Erkek Basketbol Takımı ve Euroleague Basketball “özgüven  sponsoru” olacak.

Head&Shouldersbasketbolun gelişimine verdiği desteği tüm hızıyla sürdürüyor. Head&Shoulders, önümüzdeki sezon A Milli Erkek Basketbol Takımı ve Turkish Airlines EuroLeague ve 7 Days Eurocup’ı düzenleyen Euroleague Basketball’un “özgüven”  sponsoru olarak basketbola verdiği desteği bir adım öteye taşıyor.

Head&Shoulders, A Milli Erkek Basketbol Takımı ve EuroLeague Basketball verdiği özgüven desteğiyle, Avrupa ve Türkiye basketbolunun geleceğine katkı sağlarken, basketbol tutkunlarının ve genç sporcuların da özgüvenlerini artırıyor.

Türkiye Basketbol Federasyonu özgüven sponsorluğunun ilk projesi ise üçer kişilik basketbol takımlarının birbirleriyle yarışacağı “Head&Shoulders 3’e 3 Özgüven Turnuvası” oluyor. 7 Ekim-18 Kasım’da 10 ilde gerçekleştirilecek turnuva basketbolda özgüvenine güvenen gençleri sahaya davet edecek.

P&G Türkiye ve Kafkasya Yönetim Kurulu Başkanı Tankut Turnaoğlu ise bu önemli sponsorluklara ilişkin şunları söyledi: “P&G olarak, dünyada spora en çok destek veren şirketlerden biri olmaktan dolayı gururluyuz. Basketbolla özdeşleşen ve yıllardır Türkiye’de basketbolun gelişmesi için katkılarda bulunan Head&Shoulders ile basketbola verdiğimiz özgüven desteğimizi bir adım öteye taşıyarak, A Milli Erkek Basketbol Takımı ve Avrupa’nın en prestijli organizasyonu olan EuroLeague Basketball’un “özgüven sponsoru” oluyoruz. Sporcularımızın özgüvenlerine katkı sunmaya ve basketbolun gelişimine yönelik projeler geliştirmekten mutluluk duyuyoruz.” 

 Anasayfa'ya Dön

YORUM YAZIN

Max. 255 karakter girebilirsiniz

Yorumunuz Alınıyor

Boş Yorum Gönderemezsiniz

YORUMLAR

Hiç Yorum Yok

BENZER HABERLER