Huawei'nin kablosuz kulaklığı Freebuds 3 Türkiye'de satışa sunuldu

Giyilebilir teknolojiler de geliştirmeye devam eden Huawei, kablosuz kulaklığı Freebuds 3’ü Türkiye’de satışa sundu.

Giyilebilir teknolojiler de geliştirmeye devam eden Huawei, kablosuz kulaklığı Freebuds 3’ü Türkiye’de satışa sundu.

Huawei Freebuds 3, kullanıcıların yüksek konforla saatlerce kullanacağı şekilde yeniden tasarlandı. Freebuds 3, parlak siyah ve parlak beyaz şeklinde iki renk seçeneği ile beraber kullanıcıların beğenisine sunuldu.

FreeBuds 3’ün en göze çarpan özelliği, gürültü engelleme teknolojisi. Hassas ve gerçek zamanlı 3A çağrı gürültü azaltma algoritması ve aerodinamik mikrofon kanalı sayesinde Huawei Freebuds’la telefon görüşmesi yapan insanların sesi, karşı tarafa çevredeki gürültülerden ayrılmış şekilde gidiyor. Gürültü azaltma teknolojisi aynı zamanda kulaklıktan gelen seslerin dinlenmesinde de çevre gürültüsünü engelliyor.

Huawei Freebuds 3, Bluetooth 5.1 teknolojisi ile güvenilir ve hızlı bir Bluetooth bağlantısı sunuyor. Huawei’nin yeni kablosuz kulaklığı, 356MHz ses işlemcisi sayesinde iyi bir ses deneyimini kullanıcılarına sunuyor. 


Freebuds 3, kablosuz şarj desteği sayesinde hem kablosuz şarj cihazları ile hem de ters kablosuz şarjı destekleyen telefonlarla şarj edilebiliyor. Huawei’nin kablosuz kulaklığı tek şarjla 4 saat kullanılabiliyor. Kulaklık, şarj kutusu ile beraber 20 saat kullanılabiliyor. Kulaklık, USB Type C bağlantısı ile bir saatten daha kısa süre içerisinde yüzde yüz şarj olabiliyor. 

Huawei’nin yeni kablosuz kulaklığı Freebuds 3, siyah ve beyaz renk seçenekleri ile Türkiye’de satışa sunuldu. Huawei Freebuds 3, 1099 TL fiyatla raflardaki yerini aldı.


(Kaynak: webtekno.com)

 Anasayfa'ya Dön

YORUM YAZIN

Max. 255 karakter girebilirsiniz

Yorumunuz Alınıyor

Boş Yorum Gönderemezsiniz

YORUMLAR

Hiç Yorum Yok

BENZER HABERLER