Huawei'nin P30 için çektiği Kala Film imzalı reklam filmi yayında

HUAWEI Türkiye’nin dünyanın en iyi kameralı akıllı telefonu Huawei P30 Pro için çektiği lokal tanıtım filmi dijitalde yayına girdi.

HUAWEI Türkiye’nin dünyanın en iyi kameralı akıllı telefonu Huawei P30 Pro için çektiği lokal tanıtım filmi dijitalde yayına girdi.

Üstün fotoğrafçılık yetenekleriyle herkese #BaktığındanFazlasınıGör diyen HUAWEI P30 Pro; Leica Dörtlü Kamera Sistemi, 50x yakınlaştırma sunan SuperZoom özelliği, yüzde 40 daha fazla ışık hapseden SuperSpectrum sensörü ve mükemmel gece fotoğrafçılığı performansıyla kullanıcılara gözle göremeyecekleri detayları dahi gösterebileceğine dikkat çekiyor.

Sunduğu eşsiz özelliklerle TIPA (Technical Image Press Association) tarafından “Dünyanın En İyi Kameralı Akıllı Telefonu” ünvanı verilen Huawei P30 Pro’nun tanıtım filminde, P smart 2019 reklam filminde olduğu gibi yine Türkiye’nin saklı güzellikleri ön plana çıkarılıyor. İzleyiciler; baktıklarından fazlasını görmeye, yeni rotalar keşfetmeye ve fotoğrafçılık konusunda en iyiyi deneyimlemeye davet ediliyor.

Pure ve Kala Film imzası taşıyan tanıtım filmi, HUAWEI’nin stratejisinden prodüksiyonuna kadar her aşaması Türkiye’de hazırlanmış bir başka lansman filmi. 10 günde tamamlanan çekimlerde Kayseri’nin Yılkı Atları’yla ünlenmiş Hürmetçi Sazlığı, Antalya’nın doğal güzellikleriyle büyüleyen Kekova Körfezi ve son zamanlarda doğasıyla tüm dikkatleri üzerine çeken Rize’nin Huser Yaylası gösteriliyor.

 

Kampanya Künyesi
Reklamveren: HUAWEI Türkiye Tüketici Elektroniği Grubu
Reklam Ajansı: Pure
Reklamveren Temsilcileri: Bengi Güven, Ertan Şensoy, Kaan Arlı, Mustafa Can Akbaş, Kemal Çifci, Selin Karahan
Stratejik Planlama: Eren Kumcuoğlu
Yaratıcı Yönetmen: Öncü Doğu Gürsoy
Yaratıcı Grup Lideri: Tolga Tunçel, Burak Birinci
Yaratıcı Grup: Can Salar, Zekai Saltoğlu
Müşteri İlişkileri Direktörü: Ceyda Şimşek
Müşteri İlişkileri: Hakan Yıldırım
Sosyal Medya: Can Yelen, Gökçe Dereli, Barış Kaan Akbaş
Yönetmen: Turgut Akaçık
Prodüksiyon Şirketi: Kala Film
Post Prodüksiyon Şirketi: Sinefekt Post Production
Müzik Yapım Şirketi: All Stars Music, 25m2 – Cenk Çelebioğlu

 Anasayfa'ya Dön

YORUM YAZIN

Max. 255 karakter girebilirsiniz

Yorumunuz Alınıyor

Boş Yorum Gönderemezsiniz

YORUMLAR

Hiç Yorum Yok

BENZER HABERLER