30 Ocak

Türkiye’de güvenliğin kalesi Kale Endüstri Holding, 65 yıllık deneyimini aktardığı elektronik güvenlik alanındaki iddiasını, Kale Alarm’ın “Siz Yoksanız Biz Varız” sloganıyla hazırlanan yeni reklam kampanyası ile ortaya koyuyor.

Türkiye’de güvenliğin kalesi Kale Endüstri Holding, 65 yıllık deneyimini aktardığı elektronik güvenlik alanındaki iddiasını, Kale Alarm’ın “Siz Yoksanız Biz Varız” sloganıyla hazırlanan yeni reklam kampanyası ile ortaya koyuyor.

‘Tam Kapsam Güvenlik’ anlayışıyla; kilitten çelik kasaya, çelik kapıdan pencereye ve elektronik güvenlik sistemlerine kadar tüm güvenlik çözümlerini bir arada sunan Kale Endüstri Holding bünyesindeki Kale Alarm’ın “Siz Yoksanız Biz Varız” sloganıyla hazırlanan yeni reklam kampanyası başladı.

Kampanya kapsamında ev ve işyeri kullanıcılarının ihtiyaçlarına yönelik farklı çözümler, ayrı reklam filmleri ile ekrana taşınıyor. Filmlerde; kullanıcıların ihtiyaçlarına uygun olarak dizayn edilen uzaktan mobil izleme, alarm izleme merkezi, su dedektörü, gaz dedektörü, itfaiye, ilk yardım, panik butonu gibi Kale Alarm çözümleri ile nasıl karşılandığı aktarılıyor. Kale Alarm, kullanıcılara evden ve iş yerinden uzakta olduklarında “Siz Yoksanız  Biz Varız” diyerek, sevdiklerini ve işlerini korumadaki iddiasını ortaya koyuyor. Uzaktan mobil izleme sayesinde evinde bıraktığı çocuğuyla istediği zaman hasret giderebilen bir annenin veya kendisi iş yeri dışında olsa bile 7/24 iş yerini takip edebilen bir iş yeri sahibinin aklı geride kalmıyor.

Ev ve işyeri için koruma motivasyonunun birbirinden çok farklı olduğunu, yapmış oldukları tüketici araştırmalarında tespit ettiklerini ifade eden Kale Endüstri Holding Pazarlama Direktörü Billur Burkutoğlu, “Evlerimizin güvenliğini düşünürken öncelikle ailemizi korumak duygusuyla hareket ederken; iş yerlerimizin güvenliğini düşünürken mali varlıklarımızı ve kurumsal itibarımızı korumak duygusu öne çıkıyor. Bu kapsamda biz de ikili bir iletişim stratejisi ile ev ve işyeri kullanıcılarına ayrı ayrı dokunmayı hedefledik. Ev kullanıcıları için hazırladığımız filmimizde “aynı anda her yerde olamazsınız, siz yoksanız biz varız” diyor ve akıllarının evde kalmayacağı mesajını veriyoruz. İşyerleri için hazırladığımız filmimizde ise; kullanıcılarımızın kendi işleri bitse bile bizim çalışmaya devam ettiğimizi, bu nedenle bin bir emekle inşa ettikleri ekmek teknelerini gönül rahatlığı ile bize teslim edebileceklerini aktarmak istiyoruz” dedi. 

Künye:

Reklamveren: Kale Güvenlik Sistemleri

Reklamveren Temsilcisi: Billur Burkutoğlu, Hasan Yılmaz, Simin Suyolcu

Reklam Ajansı: Zon

Kreatif Direktör: Kerim Sukan

Yaratıcı Ekip: Ersin Soyal, İrem Emiralioğlu, Mehtap Emre, Özge Alkazak

Müşteri İlişkileri: Selin Paltun, Burcu Özyalın

Yapım Şirketi: Depo Film

Yönetmen: İlkay Kopan

Görüntü Yönetmeni: Andaç Şahan

Müzik: Jingle Jungle

Mecra: TV, Dijital

 Videolara Dön

YORUM YAZIN

Max. 255 karakter girebilirsiniz

Yorumunuz Alınıyor

Boş Yorum Gönderemezsiniz

YORUMLAR

Hiç Yorum Yok