Kaspersky Lab'ın yeni reklam filmi yayında

Kaspersky Lab; SLAVA kreatif ajansı iş birliğiyle yetenekli film yönetmeni Alberto Belli tarafından hazırlanan bir kampanyaya başladı.

Kaspersky Lab; SLAVA kreatif ajansı iş birliğiyle yetenekli film yönetmeni Alberto Belli tarafından hazırlanan bir kampanyaya başladı.

İşletmelere yönelik karmaşık bir çözüm hakkında basit ama komik ve duygusal hikayeler içeren videolarla, marka bilinirliğini artırmak ve potansiyel müşterilere ulaşmak hedefleniyor. Kampanya, şirketin kurumsal segmentteki amiral gemisi olan Kaspersky Endpoint Security for Business çözümünü desteklemek için özel olarak tasarlandı.

“Bu kampanya ile, karmaşık kurumsal ürünlerin tanıtımında kullanılan pazarlama videolarının sıkıcı olmasının gerekmediğini gösterdik. Reklam kampanyamız; herhangi bir ofiste çalışan, kahve içen, arkadaşlarının doğum gününü kutlayan yani her gün karşılaştığımız insanlara hitap ediyor. Onlara, ‘güvenli’ bir çalışma ortamı için kurumsal güvenliğin ne denli kritik olduğunu hatırlatıyor.” diyen Kaspersky Lab Orta Doğu, Türkiye ve Afrika Tüketici Pazarlama Müdürü Peter Aleshkin, sözlerini şöyle sürdürdü: “Kaspersky Lab ile korunan şirketlerde siber suçluların hiçbir şeye erişemeyeceği fikrini yerleştirecek bir reklam kampanyası düzenlemek istedik. Dikkat çekici, komik ve benzersiz videolarımızla bunu başardığımıza inanıyoruz.” 

Reklam Filmi: 


Reklam Künyesi:

Ajans: Slava Kreatif Ajansı
Yönetmen: Alberto Belli
Şirket : Kaspersky Lab
 Anasayfa'ya Dön

YORUM YAZIN

Max. 255 karakter girebilirsiniz

Yorumunuz Alınıyor

Boş Yorum Gönderemezsiniz

YORUMLAR

Hiç Yorum Yok

BENZER HABERLER