Kelebek Mobilya'dan Yeni Reklam Filmi

Kelebek Mobilya’nın, Almeda Abazi ve Tolgahan Sayışman çiftinin rol aldığı “ilk görüşte aşk” temalı yeni reklam filmi, TV ve dijital mecralarda yayına girdi.

Kelebek Mobilya’nın, Almeda Abazi ve Tolgahan Sayışman çiftinin rol aldığı “ilk görüşte aşk” temalı yeni reklam filmi, TV ve dijital mecralarda yayına girdi.

Kelebek Mobilya, markanın genç ve dinamik duruşunu vurgulamak üzere, Almeda & Tolgahan Sayışman çifti ile bu yılın başında iki yıllık bir anlaşma imzalamış, ilk filmini Sevgililer Günü için çekmişti. İlk filmin ardından çift, şimdi de Kelebek Mobilya’nın yeni sezonu için “ilk görüşte aşk” temalı yeni bir aşk hikayesi ile kamera karşısına geçti.

Filmin hikâyesinde; Almeda yakın bir arkadaşıyla gerçekleştirdiği görüntülü telefon konuşmasında, evlerine yeni aldıkları Kelebek köşe takımını ne kadar sevdiklerini anlatıyor. Koltuk takımının bir köşesinde çalışmakta olan Tolgahan da, Almeda’nın övgü dolu konuşmayı kendisi için yaptığını zannediyor ve gururlanıyor. Almeda mobilya seçmek için gittiği Kelebek mağazasında bu kez Lugano köşe takımına ilk görüşte aşık oluyor.

Ajans Ultra tarafından hazırlanan ve Hakan Yonat'ın yönetmenliğini üstlendiği “İlk Görüşte Aşk” temalı reklam filmi çok yakında ekranlarda olacak.


Reklam Künyesi

Reklamveren: Kelebek Mobilya

Reklamveren Yetkilisi: Serkan Kaplan

Reklam Ajansı: Ajans Ultra

Yapım Şirketi: Kala Film

Yönetmen: Hakan Yonat

Müzik: Uluğ Aydeniz

 Anasayfa'ya Dön

YORUM YAZIN

Max. 255 karakter girebilirsiniz

Yorumunuz Alınıyor

Boş Yorum Gönderemezsiniz

YORUMLAR

Hiç Yorum Yok

BENZER HABERLER