Kıvanç, Mavi için gitarı eline alıp ''ses getirdi''

Mavi’nin, jean ruhunu yansıtan ve yaz koleksiyonundan ilham alınarak hazırlanan reklam filminde Kıvanç, Mavi jean’i ve gitarıyla başrolde.

Mavi’nin, jean ruhunu yansıtan ve yaz koleksiyonundan ilham alınarak hazırlanan reklam filminde Kıvanç, Mavi jean’i ve gitarıyla başrolde.

Hem ürünleri hem de gençlik enerjisiyle çok ses getirecek ‘Mavi Yaz’ filminin müziği ise Cem Karaca’nın unutulmaz parçalarından ‘Resimdeki Gözyaşları’.

Mavi CEO’su Cüneyt Yavuz, “Kalbi jean’le atan bir marka olarak bugün Türkiye’de jean denince insanların aklına ilk Mavi geliyorsa bu başarıda Kıvanç’ın rolü büyük. Hem markası, hem de ürünleriyle ses getiren, kaliteyi ve iyi işler yapmayı odağına koymuş global bir şirket olarak, her sezon yenilenmenin ve heyecan yaratmanın peşindeyiz. Bu kampanyayla, aynı zamanda gençlere ‘İyi bir jean her zaman sana güç verir, cesaretlendirir ve özgür hissettirir’ diyoruz.” 

Kıvanç Tatlıtuğ ise, “Mavi ile marka ve marka yüzü ilişkisinden çok öte yol arkadaşı olduk biz. Birlikte geliştik ve hep yeni şeyler yaptık. Bugüne kadarki reklam filmlerinde benim hayatımın yansımalarını görüyorduk, hepsi tam üstüme göre dikilmiş kampanyalardı. Mavi Yaz filminde ise gitarla hayatıma yeni bir renk daha kattılar ve yapabileceklerim konusunda bir kez daha ilham verdiler.  Jean ve müziğin efsanevi birlikteliğiyle çok ses getirecek bir Mavi Yaz bizi bekliyor.” 

Kampanya Sloganı: Mavi Yaz başlıyor. Çok Ses Getirecek

Hashtag: #maviyaz

Reklam Filmi linki:  


Reklam Künyesi

Reklam Yıldızı         

Kıvanç Tatlıtuğ

Senaryo

Ali Taran

Yönetmen

Cemal Alpan

Görüntü Yönetmeni 

Burak Turan

Müzik

Cem Karaca-Resimdeki Gözyaşları

Süre 

59 sn

 Anasayfa'ya Dön

YORUM YAZIN

Max. 255 karakter girebilirsiniz

Yorumunuz Alınıyor

Boş Yorum Gönderemezsiniz

YORUMLAR

Hiç Yorum Yok

BENZER HABERLER