Kösedağ'ın iletişim ajansı Excel İletişim ve Algı Yönetimi oldu

Türkiye’de Tel Çit sektörünün kurucusu ve öncü kuruluşu Kösedağ A.Ş.’nin iletişim çalışmalarını Excel İletişim ve Algı Yönetimi yürütecek.

Türkiye’de Tel Çit sektörünün kurucusu ve öncü kuruluşu Kösedağ A.Ş.’nin iletişim çalışmalarını Excel İletişim ve Algı Yönetimi yürütecek.

40 yılı aşkın bir süredir çevre güvenliği alanında hizmet veren ve Türkiye'de tel örme ve çit ünvanı ile kurulan ilk firma olan Kösedağ A.Ş.'nin iletişim faaliyetleri; hizmet verdiği sektör, marka ve kurumlara özel somut çözümleri, yenilikçi fikirler ve ölçülebilir sonuçlarla sunan Excel İletişim ve Algı Yönetimi tarafından yürütülecek.


Kurulduğu ilk yıllarda örgü telleri ile faaliyete başlayan Kösedağ A.Ş. bugün geniş bir ürün yelpazesi ve modern üretim teknolojileriyle birçok stratejik önemi olan prestijli projelere imza atmaktadır. 70’in üzerinde ülkeye ihracat yapan bir Türk firması olarak Türkiye'yi temsil ediyor. Ayrıca Kösedağ A.Ş. iştiraki olan Sibertek A.Ş. ile de fiziki ve elektronik güvenlik sistemlerini entegre ederek, yenilikçi çözümler geliştirmektedir.


Excel İletişim ve Algı Yönetimi hakkında

1994 yılında kurulan Excel, ulusal ve uluslararası pek çok saygın kuruluş, marka ve sivil toplum örgütünün yanı sıra kamu kurumlarına da marka değerlerini ve kurumsal itibarlarını geliştirmeleri amacıyla iletişim alanında danışmanlık, planlama ve uygulama hizmetleri veriyor. Excel, iş ortaklarına hedefleriyle tutarlı, olasılığa yer vermeyen somut iletişim çözümlerini, yenilikçi fikirler ve ölçülebilir sonuçlar eşliğinde sunuyor. Yerel ihtiyaçlara uygun olarak geliştirdiği çözümleri evrensel bakış açısıyla yorumlayan Excel, ulusal ve uluslararası pek çok başarının da sahibi.

Dünyanın en büyük entegre iletişim çözüm sunan ağlarından Fleishman Hillard’ın Türkiye Temsilciliğini de üstlenen Excel, ICCO (Uluslararası İletişim Danışmanlığı Birliği) tarafından verilen uluslararası Danışmanlık Yönetimi Standardı’na sahip ve ICCO’ya bağlı meslek örgütü İDA’nın (İletişim Danışmanlığı Şirketleri Derneği) kurucu üyesi.

 Anasayfa'ya Dön

YORUM YAZIN

Max. 255 karakter girebilirsiniz

Yorumunuz Alınıyor

Boş Yorum Gönderemezsiniz

YORUMLAR

Hiç Yorum Yok

BENZER HABERLER