Kristal Elma ReLiga Kupası başladı!

Reklam dünyasının en geniş kapsamlı, en profesyonel futbol organizasyonu olan ReLiga, ‘Kristal Elma ReLiga’ ismiyle sektöre heyecan getiriyor.

Reklam dünyasının en geniş kapsamlı, en profesyonel futbol organizasyonu olan ReLiga, ‘Kristal Elma ReLiga’ ismiyle sektöre heyecan getiriyor.

Türkiye’nin en yaratıcı isimlerinin her yıl heyecanla beklediği reklam dünyasının futbol ligi ReLiga, ‘Kristal Elma ReLiga’ oldu. Türkiye’nin en önemli kreatif, medya, dijital ve prodüksiyon ajanslarının katıldığı futbol turnuvası kapsamında reklam ajansları ve yapım stüdyoları çalışanlarından oluşan takımlar bu yıl da kıyasıya rekabet ediyor. Kristal Elma ReLiga, 30 takımın katılımıyla İstanbul Seyrantepe 700. Yıl Parkı Halı Saha’da gerçekleştiriliyor. 

Sektöre heyecan veriyor

Türkiye'deki en büyük reklam ajansları ve yapım şirketlerini bir araya getiren ReLiga, bu alandaki en geniş kapsamlı, en profesyonel futbol organizasyonu olma özelliği taşıyan bir prestij ligi. Reklamcılar Derneği tarafından düzenlenen ve Türkiye'nin en önemli yaratıcılık ve pazarlama etkinliği olarak kabul edilen Kristal Elma ile yoluna devam eden ReLiga, sektör çalışanlarının motivasyonunu artırıyor, yaratıcılığını besliyor. 

Kazanana Kristal Elma ReLiga kupası

Bu yıl 30. yılını kutlayan Kristal Elma, yaratıcılığı her platformda desteklemeye olan inancıyla sektörün en yaratıcı isimlerinin prestij ligi ReLiga’ya sponsor oldu. ReLiga’ya her yıl birçok ajans ve yapım şirketi katılıyor. Çıkan takım sayılarına göre fikstür belirleniyor, gruplar oluşturuluyor ve takımlar eşleştiriliyor. Ajans çalışanları her maçta ajanslarını ve çalışma arkadaşlarını büyük bir coşkuyla destekliyor. Büyük bir keyifle geçen maçların ardından maçlar yorumlanıyor, maçın özet paylaşımları sosyal medya akışlarında paylaşılıyorOrganizasyon boyunca tüm maçlar web sitesi üzerinden canlı olarak yayınlanırken etkinlik ile ilgili detaylı haberler, istatistikler, basın toplantıları, profesyonel fotoğraflar www.re-liga.com adresinde yayınlanıyor.

 Anasayfa'ya Dön

YORUM YAZIN

Max. 255 karakter girebilirsiniz

Yorumunuz Alınıyor

Boş Yorum Gönderemezsiniz

YORUMLAR

Hiç Yorum Yok

BENZER HABERLER