Kuveyt Türk, dijital reklam kampanyasının devam serisini yayınladı

Türkiye’nin öncü katılım bankası Kuveyt Türk, inovatif ürün ve hizmetlerini tanıttığı dijital reklam kampanyasının devam serisini yayınladı.

Türkiye’nin öncü katılım bankası Kuveyt Türk, inovatif ürün ve hizmetlerini tanıttığı dijital reklam kampanyasının devam serisini yayınladı.

Kuveyt Türk, geçen yıl yayınladığı reklam filmleriyle inovatif ürün ve hizmetlerini tanıtmaya başlamıştı. Müşterilerin hayatını kolaylaştıran teknolojik ürün ve hizmetler yoğun talep görürken, reklam filmleri de çok sevildi ve milyonları aşan izlenme rakamlarına ulaştı. Kuveyt Türk, bunun üzerine kampanyanın devamı niteliğinde dört yeni reklam filmi hazırladı.

Yeni reklam serisinde Kuveyt Türk’ün bireysel, KOBİ ve ticari müşterilerine hitap eden inovatif ürünleri XTM, Cebim POS, Online Finansman ve Senin Bankan ürünlerinin iletişimi yapıldı. Reklamlarda, Kuveyt Türk hizmetlerinin herhangi bir hedef kitle grubuna değil tüm kesimlere hitap ettiği vurgulandı ve “Herkesin de işine geldi” mesajı verildi.

İlk seride olduğu gibi Kuveyt Türk’ün reklam ajansı Gram İstanbul’un imzasını taşıyan filmlerin yönetmenliğini Can Sarcan üstlendi. Birçoğumuzun aklına dahi gelmeyecek uğraşlara sahip karakterler ise geçen yıl olduğu gibi bu yıl da yetenekli oyuncu Bilal Çatalçekiç tarafından canlandırıldı. Astronot, haşere ilaçlamacı, işini ciddiye alan bir kostümcü ve bir pilci dükkânının elektrikle yüklü sahibi karakterlerine hayat veren Çatalçekiç’in komik sahneleri, iki gün süren çekimler boyunca set ekibine oldukça eğlenceli anlar yaşattı.

Kampanya Künyesi

Reklamveren: Kuveyt Türk Katılım Bankası

Reklamveren Temsilcisi: Emre Memiş, Fırat Keçili, Semih Karakaya

Reklam Ajansı: Gram İstanbul

Ajans Başkanı: Nurcan Yıldız

Kreatif Direktör: Tarık Akın

Reklam Yazarı: Serhan Özden

Sanat Yönetmeni: Tolga Akın

Müşteri İlişkileri: Simla Pamuk, Yeliz Tezcan, Selen Beşikçi

Yapım Şirketi: Film Bahçesi

Yönetmen: Can Sarcan

Online Finansman Reklam Filmi: https://www.youtube.com/watch?v=HAxN-grOlfw&feature=youtu.be

CebimPOS Reklam Filmi: https://www.youtube.com/watch?v=nD4sNtgRV7E

XTM Reklam Filmi- https://www.youtube.com/watch?v=EpBAzVV9Hiw


 Anasayfa'ya Dön

YORUM YAZIN

Max. 255 karakter girebilirsiniz

Yorumunuz Alınıyor

Boş Yorum Gönderemezsiniz

YORUMLAR

Hiç Yorum Yok

BENZER HABERLER