LEGO'nun ebeveynlerin legoyla imtihanını anlattığı reklam filmi yayında!

LEGO Türkiye, ebeveynlerin LEGO yapım parçalarıyla belki de her gün yaşadığı imtihanı anlattığı reklam filmini hayata geçirdi.

LEGO Türkiye, ebeveynlerin LEGO yapım parçalarıyla belki de her gün yaşadığı imtihanı anlattığı reklam filmini hayata geçirdi.

LEGO®’nun yeni reklam filmi dijital mecralarda yayına girdi. LEGO® Türkiye ofisinin hazırladığı yeni reklam filmi, birçok ebeveynin LEGO® yapım parçasıyla yaşadığı deneyimi eğlenceli bir şekilde izleyenlere aktarıyor. Geçtiğimiz haftalarda ilk olarak Yunanistan’daki izleyicilerle buluşan reklam filminin Türkiye’de de büyük beğeni toplaması bekleniyor.  

LEGO Turkiye, İsrail ve Yunanistan Pazarlama Direktörü Tuna Canatar filmin arkasındaki tüketici iç görüsünü anlattı; Günümüz ebeveynlerinin yoğun çalışma hayatı ve şehir hayatıyla olan mücadelesi epey yorucu. Fakat bu yorgunluğu eğlenceye ve birlikteliğe dönüştüren ana kırılma noktası, çocuklarının büyüdüğünü ve eğlendiklerini gördükleri, yaratıcılıklarına hayran kaldıkları anlar oluyor. İşte bu anların üzerine beraber eğlenmek ve bir şeyleri beraber başarmak eklenince “her seferinde buna değer “  deniyor.

LEGO® çocukların hayatına gelişim ve eğlenceyi katarken, yaratıcılıklarıyla da ebeveynlerini şaşırtıp gurur anlarının yaşanmasına sebep oluyor. En önemlisi LEGO®, ebeveynler ve çocuklar arasındaki bağları kuvvetlendiriyor. 

Reklam filminde; sabah kalktığında LEGO® yapım parçasına basarak yere düşen baba, çocuğunun yaptığı yerdeki LEGO® setini görünce gülümsüyor ve yaşadığı acıyı unutarak çocuğuyla birlikte LEGO® parçalarıyla oynamaya başlıyor. Ekranda ise “Bazen ebeveyn olmak zor görünebilir ama her seferinde buna değer…” sözleri beliriyor.

Reklam Filmi

Reklam Künyesi

Reklamveren Lego Türkiye
Ajans Socialab
Yönetmen- DoP Stathis Mourdoukoutas
Art Direktör Dorothy Howls
Editing Sotiris Christou
Yapımcı Louis Patsias
Prodüksiyon Şirketi The Coffee Films


 Anasayfa'ya Dön

YORUM YAZIN

Max. 255 karakter girebilirsiniz

Yorumunuz Alınıyor

Boş Yorum Gönderemezsiniz

YORUMLAR

Hiç Yorum Yok

BENZER HABERLER