Login Akademi'ye başvurular başladı

Sektörle tanışma ve staj imkanı sunan Login Akademi medya planlama eğitim ve deneyim programı başvuruları başladı!

Sektörle tanışma ve staj imkanı sunan Login Akademi medya planlama eğitim ve deneyim programı başvuruları başladı!

Türkiye’nin en büyük medya ve iletişim gruplarından Brandcom Medya Grubu, nitelikli insan kaynağına hızla ulaşmak ve üniversite mezunu gençleri sektörümüzle tanıştırmak için yeni bir eğitim ve deneyim programı olan Login Akademi'yi başlattı. Bu eğitim programı sayesinde bilinçli, sorumlu, etik kurallara bağlı ve mesleğin profesyonel gerekliliklerine sahip medya çalışanlarının yetiştirilmesi hedefleniyor.

Brandcom, tamamen ücretsiz olarak düzenlenen bu programla dünyaya açık, gerçeğe sadık, işini doğru yapan, yaratıcı iletişimcilerin önünü açmayı amaçlıyor. Brandcom Grup bünyesindeki ajanslardan olan Skala Medya, Native Media, Co.Brand ve marka/ekonomi dergisi The Brand Age’in desteklediği Login Akademi’nin eğitim kadrosu ise sektörün önde gelen isimlerinden ve akademisyenlerden oluşuyor.

Bu yıl Haziran ayında başlayacak programdaki dersleri yıl boyu sürecek ve derslerde katılımcılara reklamcılık, halkla ilişkiler, medya planlama, dijital ajans kültürü başlıklarında eğitimler verilecek. Son sınıf fakülte öğrencileri veya yeni mezun olan herkesin kendini ifade ettiği kısa bir mektupla başvurabildiği bu programa tüm genç iletişimci adaylar bekleniyor.

Login Akademi'ye yapılacak başvuruların içinden kontenjanlar doğrultusunda objektif kriterlerle seçilecek gençlere kısa, yoğun ve nitelikli bir sektörel eğitim verilecek.

▫️Ayrıntılı bilgi için loginakademi.com

▫️Başvuru için bilgi@loginakademi.com

 Anasayfa'ya Dön

YORUM YAZIN

Max. 255 karakter girebilirsiniz

Yorumunuz Alınıyor

Boş Yorum Gönderemezsiniz

YORUMLAR

Hiç Yorum Yok

BENZER HABERLER