Magnum ve La Casa de Papel'den İş Birliği

Magnum Türkiye bu yıl bir ilke imza atarak yeni reklam kampanyası için, dünya üzerinde büyük bir hayran kitlesine sahip olan Netflix orijinal yapımı La Casa de Papel ile iş birliği yaptı.

Magnum Türkiye bu yıl bir ilke imza atarak yeni reklam kampanyası için, dünya üzerinde büyük bir hayran kitlesine sahip olan Netflix orijinal yapımı La Casa de Papel ile iş birliği yaptı.

La Casa de Papel ruhu ve ikonik elementlerinin Magnum Caramel Gold’un haz dolu dünyası ile buluştuğu reklam filminde, başarılı oyuncu Dilan Çiçek Deniz bambaşka bir Magnum kadını olarak karşımıza çıkıyor. 

Kreatif süreçlerden prodüksiyona kadar tüm aşamaların Netflix ekipleriyle birlikte yürütüldüğü reklam filmi; La Casa de Papel’in ana temalarından biri olan soygun kurgusunda Magnum Caramel Gold peşinde haz dolu bir macerayı konu alıyor ve ‘Bu haz peşinden koşmaya değer’ diyor. Yeni Magnum Caramel Gold’un peşinde gizemli bir yolculuğu konu alan reklam filminde, Dilan Çiçek Deniz, Magnum Caramel Gold dolu bir kasaya ulaşmaya çalışıyor.

Dilan Çiçek Deniz iş birliğiyle ilgili, ‘Magnum kendime yakın bulduğum, haz dolu dünyasıyla, yaptığı lokal ve global projelerle heyecanla takip ettiğim bir marka. Magnum Caramel Gold’un yeni reklam filminde yer almam için teklif geldiğinde çok heyecanlandım. Sonrasında projenin detayları, hikayesi, Netflix ve La Casa de Papel iş birliğini öğrendikçe mutlaka içinde yer almak istedim. Böylesine önemli bir iş birliğinin bir parçası olmaktan, son derece keyifli bir çekim süreci sonunda çıkan, bu haz ve macera dolu reklam kampanyasında yer almaktan çok mutluyum.’ dedi. 

İki seriden oluşan reklam kampanyasının ilk filmi Magnum’un yepyeni ürünü Caramel Gold’u odağına alırken, ikinci film Magnum’un her yıl heyecanla beklenen araba promosyonuna odaklanıyor.

 

Reklam Künyesi:

Reklamveren: Unilever / Magnum

Reklamveren Yetkilileri: Toloy Tanrıdağlı, Eser Lapanta, İrem Şancı, Helin Tural

Reklam Ajansı: MullenLowe İstanbul

ECD: Berkay Özay

Yaratıcı Ekip: Nadir Aydın, Ezgi Tanyeri

Stratejik Planlama: Yusuf Muslubaş, Alper Çetik

Müşteri İlişkileri: Ceyda Coşkun, Tais Berberyan, Sena Gürtuğ

Ajans Prodüktörü: Hülya Toptaş

Prodüksiyon Şirketi: Depo Film

Yönetmen: Thor Saevarsson

Görüntü Yönetmeni: Baldur Eythorsson

Müzik: FFW

Post-prodüksiyon: İmaj Yapım

PR Ajansı: Golin

Ünlü Yönetim Şirketi: Portal Rights Management (PRM)   

 Anasayfa'ya Dön

YORUM YAZIN

Max. 255 karakter girebilirsiniz

Yorumunuz Alınıyor

Boş Yorum Gönderemezsiniz

YORUMLAR

Hiç Yorum Yok

BENZER HABERLER