Marvel kahramanları Coca-Cola şişelerinde

Marvel ve Coca-Cola iş birliği kapsamında, filmin süper kahramanları sınırlı sayıda üretilen Coca-Cola Şekersiz şişelerinde olacak.

Marvel ve Coca-Cola iş birliği kapsamında, filmin süper kahramanları sınırlı sayıda üretilen Coca-Cola Şekersiz şişelerinde olacak.

Marvel Stüdyoları’nın “Avengers: Endgame” filminden aralarında Demir Adam, Kaptan Amerika, Hulk, Thor, Kara Dul, Hawkeye, War Machine, Karınca Adam, Kaptan Marvel, Nebula, Rocket ve Thanos’un da bulunduğu on iki karakter, sınırlı sayıda üretilen Coca-Cola Şekersiz ambalajlarında yer alacak.

Coca-Cola Türkiye, Kafkasya ve Orta Asya İş Birimi Pazarlama Direktörü Elif Kaypak konu ile ilgili olarak, “Sinemaseverlerin heyecanla beklediği Avengers:Endgame filminin kahramanlarını   Coca-Cola şekersiz şişelerine taşıyarak, tüketicilerimize ve sinemaseverlere yeni bir Coca-Cola deneyimi daha sunmayı hedefliyoruz. Yeni işbirlikleri, yeni içerikler ile tüketicilerimizin markalarımız ile olan duygusal bağını güçlendirmeye ve deneyimlerini zenginleştirmeye devam edeceğiz” dedi. 

Sınırlı sayıda üretilecek, özel tasarım Coca-Cola Şekersiz şişeleri Migros mağazalarında satışa sunuluyor.  

 Anasayfa'ya Dön

YORUM YAZIN

Max. 255 karakter girebilirsiniz

Yorumunuz Alınıyor

Boş Yorum Gönderemezsiniz

YORUMLAR

Hiç Yorum Yok

BENZER HABERLER