Mavi, yeni ürünü Mavi Black Pro'yu tanıttı

Mavi, sokak modası ve teknolojiyi jean’e taşıyan yenilikçi koleksiyonu Mavi Black Pro’yu, Kıvanç Tatlıtuğ’un başrolünde yer aldığı yeni reklam filmiyle tanıttı

Mavi, sokak modası ve teknolojiyi jean’e taşıyan yenilikçi koleksiyonu Mavi Black Pro’yu, Kıvanç Tatlıtuğ’un başrolünde yer aldığı yeni reklam filmiyle tanıttı

Kıvanç, reklam filmine özel hazırlanan rap tarzındaki şarkıyı seslendirdi.

Mavi Black Pro’nun çarpıcı görüntüsüne dikkat çeken reklam, Ali Taran imzasını taşıyor. Filmin müziği sokakların ruhunu ve hikayesini yansıtacak şekilde hazırlandı. Rap tarzındaki şarkıda Kıvanç Tatlıtuğ ve Anıl Piyancı düet yaptı. 

Her detayı keşfedilmeye değer, tam anlamıyla PRO Jean’ler!

Black Pro koleksiyonundaki jean’ler, Mavi’ye özel yeni nesil teknoloji içeren performansı yüksek kumaşlarla tasarlandı. Reflektör detayları, plaka aksesuarları, siyah şeritlerle sokağın izlerini taşıyan koleksiyonun her ayrıntısı dikkat çekici… Şehrin verdiği ilham ve kendine has renkleri yeni jean tonları keşfedilmesine de yansıyor. Gece lacisi, jant siyahı, sis mavisi gibi yeni jean tonları koleksiyonda yerini alıyor.

Mavi’nin en skinny jean’i “BRO” koleksiyonun öne çıkan ürünü

Bu koleksiyonla birlikte yeni tasarlanan ve markanın en skinny modeli olma özelliği taşıyan “Bro”, Kıvanç ve Mavi’nin yıllardır süren yol arkadaşlığına güzel bir atıfta bulunuyor.Reklam Künyesi:

Reklamveren: Mavi
Reklam Yıldızı: Kıvanç Tatlıtuğ
Senaryo: Ali Taran Creative Workshop
Reklam Müziği: Kıvanç Tatlıtuğ
Söz: Anıl Piyancı
Müzik: Can Volkan
Yönetmen: Cemal Alpan
Görüntü Yönetmeni: Burak Turan

 Anasayfa'ya Dön

YORUM YAZIN

Max. 255 karakter girebilirsiniz

Yorumunuz Alınıyor

Boş Yorum Gönderemezsiniz

YORUMLAR

Hiç Yorum Yok

BENZER HABERLER